Facebook Google+ Twitter

Dziesięć sposobów na przerwanie pandemii cholery

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-30 21:59

10. Być egoistą i dbać wyłącznie o swój interes i swoją rodzinę. Jedynie twarda postawa obywatelskiego nieposłuszeństwa zmusi do pokory...

Dziesięć zasad na przerwanie pandemii cholery:

1. Nie chodzić na żadne wybory do czasu wprowadzenia pełnej ordynacji większościowej i zlikwidowania przywilejów dla partii politycznych.

2. Dyskredytować w życiu publicznym bez wyjątku wszystkie wpływowe osoby będące przy korytach już przed 1989 rokiem, a zwłaszcza liberałów.

3. Nie słuchać, tzn. nie brać poważnie pod uwagę żadnych mediów publicznych i lokalnych, a w szczególności tych, które popierają Unię Europejską i globalizację.

4. Nie kierować się w życiu żadnymi sondażami ani opiniami tzw. środowisk opiniotwórczych i wykreowanych autorytetów. Nie nabierać się na „krzyk tłumu”.

5. Jak tylko się da nie płacić podatków, abonamentów, jakichkolwiek składek członkowskich i okradać państwo, bo i tak wasze pieniądze zostaną zmarnowane.

6. Unikać kredytów, pożyczek i wszelkiej lichwy; ograniczyć do niezbędnego minimum korzystanie z usług banków. Rozłożyć kapitalistów na łopatki.

7. Nie brać udziału w żadnych akcjach charytatywnych za pośrednictwem jakichkolwiek fundacji czy innych pośredników. Nie wierzyć żadnym guru.

8. Bojkotować „cywilizację zachodu”. Nie słuchać reklam i nie kupować towarów wspierających duże korporacje. Zniszczyć monopolistów.

9. Nie grać w totolotka i nie brać udziału w żadnych loteriach, w tym SMS-owych i grach hazardowych – wyznawać zasadę: nie ma nic za darmo.

10. Być egoistą i dbać wyłącznie o swój interes i swoją rodzinę. Jedynie twarda postawa obywatelskiego nieposłuszeństwa zmusi do pokory...

Autor: Grzegorz Niedźwiedzki
Materiał pierwotnie ukazał się w portalu prawica.net.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

:) mnie sie podobają zapasy z kapitalistami -
"Rozłożyć kapitalistów na łopatki."

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Dziesięć zasad... na" ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nie nabierać się na „krzyk tłumu”. - nie werbować do "pokojowych demonstracji" chorych na padaczkę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.