Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

44446 miejsce

"Dziewczyna z tatuażem". Saga Millennium w kinach. Zobacz trailer

Nieoczywista intryga, mroczna atmosfera i popularni aktorzy - wszystko to można znaleźć w thrillerze "Dziewczyna z tatuażem" Davida Finchera. Na film czekają nie tylko fani książek Stiega Larssona.

Dziewczyna z tatuażem / Fot. materiały dystrybutoraTrzy tygodnie po światowej premierze (tytuł oryginalny filmu to"The Girl with the Dragon Tattoo") polscy widzowie mogą ocenić czy ekranowa adaptacja powieści jest udana.

W hollywoodzkiej produkcji występuje wielu znanych aktorów. Na ekranie pojawiają się m.in.: Daniel Craig, Rooney Mara (nominowana za tę rolę do Złotych Globów), Christopher Plummer, Robin Wright, Steven Berkoff. Obraz uzupełnia utrzymana w adekwatnym klimacie muzyka autorstwa Trenta Reznora i Atticusa Rossa (nominowanych za tę ścieżkę dźwiękową do Złotych Globów). Scenariusz opracował Steven Zaillian.

Co o swoim dziele mówią reżyser i twórca scenariusza? „Naszym założeniem było pokazanie w filmie przemocy wobec kobiet i w pewnym sensie degeneracji, jaka często towarzyszy mężczyznom w odniesieniu do drugiej płci. We współczesnym świecie nie sposób uniknąć takich trudnych tematów” - czytamy w materiałach dystrybutora filmu.

Zobacz zwiastunWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.