Facebook Google+ Twitter

Dziewczyny dokąd jedziecie?

Po sukcesach polskich siatkarzy i siatkarek, moda na ten sport jeszcze bardziej wzrosła. Poziom tej dyscypliny w naszym kraju stoi bardzo wysoko. Pragniemy zatem oglądać nie tylko mecze ligowe, ale coś więcej – potyczki z klubami z Europy.

Wśród ekip mężczyzn bryluje Skra Bełchatów. Nadzieją na dobre występy kobiet były drużyny z Bielsko-Białej i Muszyny. O ile tym pierwszym idzie to jako tako, to drugie mają ogromną szansę na wyjście z grupy.

Siatkarki z Muszyny trafiły do bardzo trudnej grupy, w której nie brakuje teamów z Włoch czy Rosji. Przed rozpoczęciem rozgrywek spodziewano się, że podopieczne Bogdana Serwińskiego skazane są na totalną porażkę. I choć od niej zaczęły, to później było już tylko lepiej.

W swojej hali najpierw rozgromiły Rosjanki z Zariecze Odincowo, następnie przyszedł czas na włoski Asystel Novara. Dobra postawa przeplatana jest niestety słabymi spotkaniami. Wygląda to tak, jakby siatkarki Muszynianki wsiadły do pociągu Kraków-Warszawa i jechały nim dziewięć godzin. Tak właśnie wygląda ich gra. Czytelne, opóźnione akcje to za mało, aby triumfować z takimi potęgami. Decydujące okaże się starcie z Metal Galati, które odbędzie się 19 stycznia br.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.