Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1340 miejsce

Dziewczyny rozkwitają na wiosnę!

Jak nas widzą, tak nas piszą, czyli cała prawda kobiet o wartości wizażu w życiu zawodowym i osobistym

 / Fot. autor / Fot. rozmowca / Fot. rozmowca / Fot. rozmowca / Fot. rozmowcaW niedzielne popołudnie 19 kwietnia w Cieszynie, w niepowtarzalnych wnętrzach PASAŻU GRAND, czyli dawnego Hotelu „Grand Austria”, miało miejsce spotkanie dla kobiet w każdym wieku pt. DZIEWCZYNY ROZKWITAJĄ NA WIOSNĘ.
W nastrojowych wnętrzach kobiety odkrywały wyjątkowe w swoim klimacie stoiska z ekskluzywną ofertą. Ciekawym punktem programu były metamorfozy, a efekt "przed" i "po" - fryzury i ciuchy - które pokazały „nie modelki”, kobiety w różnym wieku, a jedna nawet w „błogosławionym” stanie tuż przed rozwiązaniem! Bezpłatne doradztwo i masę przyjemnych kontaktów networkingowych mogła mieć każda uczestniczka. Ratowały i doradzały stylistki, kosmetyczka, lekarz medycyny estetycznej, fryzjerki, brafiterka, dietetyczka. Jedną z atrakcji była obecność linergistki z Warszawy, Blanki Pawłowskiej, która stosuje przełomową w makijażu permanentnym brwi metodę "Microblading 3D". Włoski wykonane tą techniką do złudzenia przypominają naturalne, dzięki czemu efekt jest jeszcze bardziej spektakularny, niż przy bardzo popularnej i lubianej metodzie piórkowej.
Entourage tego spotkania to stylowe wnętrza, wykwintne przekąski, kobiece wino „Fanaberia” w kryształowych kieliszkach, pachnące, zielone herbaty „Loyd”. Takie spotkania są okazją do poznania potrzeb kobiet nie tylko prowadzących własne biznesy, ale i tych, które dopiero szukają pomysłu na siebie. Cykliczne spotkania dla kobiet, uczestniczek KIWI – Kobiecego Inkubatora Wiedzy i Inicjatyw, których inicjatorem jest Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie, odbywają się w firmach prowadzonych przez kobiety. W „Pasażu Grand” spotkanie wyjątkowo otwarte było dla osób chętnych.
Gospodyniami spotkania były: Iwona Heller właścicielka „Mangoo” ze swoim zespołem fryzjerskim i kosmetycznym oraz Anna Hanzel ze swoimi współpracownikami z „Outletu Grand’a” i „Prezentowni”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.