Facebook Google+ Twitter

Dziewiątego czerwca premiera wydawnictwa Kolory Nadziei

Na ten moment czekali wszyscy, którzy 4 października ubiegłego roku wypełnili tłumnie Salę Kongresową by zobaczyć na żywo widowisko muzyczno-teatralne o tej samej nazwie.

 / Fot. Materiały prasoweCały projekt był przygotowywany i dopracowywany w każdym szczególe przez ostatnie 3 lata. 9 czerwca w sprzedaży pojawi się niezwykły album w twardej oprawie, który zawiera dwa różnorodne stylistycznie albumy muzyczne tworzące ścieżkę dźwiękową spektaklu, ale stanowiące odrębną jakość. Pod tym linkiem można zobaczyć zapowiedź wydawnictwa - http://www.youtube.com/watch?v=ERmcETMinKs.
Całość będzie wydana w formie ekskluzywnego albumu w twardej oprawie z książką – cena w przedsprzedaży i w dniu premiery wyniesie 65 złotych, natomiast później wzrośnie do 85 zł. Autorką książki jest Barbara Szafraniec. Każdy kto chce dostać motywacyjnego kopa, a przy tym nacieszyć umysł piękną historią, oczy niezwykłą grafiką, a uszy wspaniałą muzyką, może zamówić to dzieło na stronie www.kolorynadziei.pl – przedsprzedaż rozpocznie się 24 maja.

Przypomnijmy że w przedpremierowym widowisku w warszawskiej Sali Kongresowej, które połączyło w jedną całość muzykę, teatr, taniec, wizualizacje, bogatą scenografię i choreografię udział wzięli m.in Piotr Cugowski czy Michał Jelonek.

Wydawnictwo i spektakle pod nazwą "Kolory Nadziei" promują dwa single. Obydwa nagrania dostępne są na oficjalnym profilu Kolorów Nadziei - https://www.facebook.com/Kolory.Nadziei. Tam również znajdują się galerie zdjęć oraz szczegółowe informacje o artystach.

Oprawę muzyczną zarówno do wydawnictwa, jak i widowiska p.t. „Kolory Nadziei” stanowią dwa różniące się stylistycznie albumy płytowe. Pomimo ewidentnych różnic wynikających z kompozycji , sposobu aranżacji i instrumentacji zawartych na nich utworów, łączy je jednak wspólna idea. Zarówno płyta „WIELKI DZIEŃ” Ryszarda Wolbacha (autor tekstów, kompozytor, wokalista , gitarzysta, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem) , jak i „TAJEMNA MOC” Sopor (pod tym pseudonimem kryje się także młody, bardzo zdolny i oryginalny kompozytor, autor tekstów i współproducent - Kamil Szafraniec) , są opowieścią o człowieku, jego obawach, lękach ale również , jego ogromnych możliwościach w skutecznej walce ze swoimi słabościami. Tak, te projekty łączą w sobie niezłomną wiarę w człowieka, w jego nieograniczone w zasadzie możliwości doskonalenia siebie.
Współproducentem i realizatorem nagrań płyty "Wielki Dzień" jest Ryszard Szmit, natomiast za współprodukcję muzyczną płyty "Tajemna Moc" odpowiada Michał Jelonek, wybitny skrzypek znany z działalności solowej a także z występów w zespołach Hunter, Orkiestra Dni Naszych, a wcześniej Ankh.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.