Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14801 miejsce

Dziki atak zwolenników PiS na ekipę TVP Info. [wideo]

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-04-11 15:47

"Stul pysk i spier...aj, ku..o! Po polsku rozumiesz?". Takie określenia usłyszał dziennikarz TVP Info Mariusz Pietrasik, który we wtorkowy wieczór przygotowywał się do relacji na żywo. Przeciwnicy rządu i uczestnicy obchodów próbowali szturmować platformę, na której stała ekipa. "Mówcie prawdę! Dosyć chamstwa" - skandowali zgromadzeni.

Sonda

Co o tym sądzisz?

 / Fot. print screen / youtube.com"Ty ku*wo! My chcemy prawdy, a nie was!", krzyczał tłum zebrany pod Pałacem Prezydenckim do dziennikarza. Za jego plecami trzymano rozwinięty transparent z podobizną odciętej głowy Kaczora Donalda i hasłem "Oto głowa zdrajcy". W tle widać krzyże i palące się znicze.


Platforma drżała, kiedy stacja zrezygnowała z live'a spod Pałacu, a Mariusz Pietrasik zszedł na ziemię. Co by się stało, gdyby wydawca nakazał jednak przeprowadzenie relacji na żywo? Czy mielibyśmy do czynienia z pierwszą próbą linczu, przeprowadzoną przez uczestników obchodów zorganizowanych przez PiS w imię pamięci o 96 ofiarach katastrofy smoleńskiej?


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (56):

Sortuj komentarze:

palikopter
  • palikopter
  • 12.04.2012 16:57

Puchacz ty jest wielki i głupi TVN-u słuchacz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 12.04.2012 11:48

swołocz z PIS jest i agresywna i dzika .. wysłac ich na wschód dalej ..chociaż oni sa ze wschodu tylko blizej

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa
  • Ewa
  • 12.04.2012 11:24

@ Polak mały. I co z tego a to może nie są Polacy,urodzeni na polskiej ziemi i polscy obywatele?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ALeksander
  • ALeksander
  • 12.04.2012 10:24

Po co zamieszczacie takie artykuły. WIadomo, ze ludzie maja dośc kłamstwa mediów podległych Rosji. Dlatego uzywaja ostrych słow, maja dość kłamstwa i zdrady. Dziwicie sie?
Po co dziennikarze zakłamanych mediów w ogóle tam przychodzą? Polsat podał, ze było 9 tysięcy, jak było 40 tysięcy. Ludzie będą demonstrować coraz więcej i nic na to nie poradzicie. Maja dośc zniewolenia i zakłamania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak mały
  • Polak mały
  • 12.04.2012 09:22

KTO JEST KIM W POLSCE?
Oto prawdziwe nazwiska wybranej grupy polskich obywateli i ich można by rzec rodowe
nazwiska. Ciekawe czy ktoś odnajdzie tu swoich znajomych a może zainteresowani sami się do
tego przyznają . Są to ikony polskiej polityki, gospodarki i kultury, osoby które na co
dzień kształtują świadomość Polaków:
Aaron Bucholtz
Izaak Blumenfeld
Jakub Bauer
Szymon Berman
Izaak Blumfeld
Dawid Goldstein
Dornbaum
Rotenschwanz
Jakub Glikman
Haka Grundbaum
Kalkstein
Ozjasz Goldberg
Dawid Zimmerman
Izaak Stoltzman
Konty - Kohn
Aaron Langman
Rasa Lankamer
Icek Dikman
Aaron Szechter
Samuel Mendel
Aaron Nusselbaum
Mosze Brandwein
Szymon Buchwio (Łemek)
Izaak Oksner
Izaak Freinkel
Izaak Goldwicht
Fikelman
Rebeka Sommer
Josek Feingold
Rottermund
Jakow Turnau
Josek Urbach
Lejba Kohne
Rojeschwanz
Zatem kto jest kto i kto nas poucza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
colikot cciotas
  • colikot cciotas
  • 12.04.2012 08:36

@kutas PO- po przejściu tej choroby zostałeś fiucie kutasem- b. przypominasz mi śmiecia wyrocznię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 12.04.2012 06:00

chwala najwyzszemu ze przedstawienie teatralne dobieglo konca.czeka nas rok normalnosci.teraz ta zgraje niewiernych musimy koniecznie leczyc i wyleczyc.choroba ta podobna do wscieklizny staje sie dla zakazonych coraz bardziej niebespieczna.taki czlowiek krzyczy kwili trzesa mu sie rece slina mu cieknie z ust szczerzy zeby o ile je ma tupie nogami jest agresywny dla otoczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 12.04.2012 05:55

To pobłażliwe postępowanie wobec" obrońców krzyża " , "Radia Maryja" , "środowiska gazety Polskiej" doprowadza do narastania nienawiści , agresji i jeżeli władza nie zacznie traktować ich w sposób normalny i karać za przewinienia i obrazę innych ludzi to nienawiść będzie tylko rosła i doprowadzi do jakiegoś nieszczęścia . Może trzeba wrócić do funkcjonowania "kolegiów " i w sposób szybki i skuteczny karać tych chuliganów tak samo jak chuliganów stadionowych bo czym oni się różnią tylko tym , że są starsi i niczym więcej , a może ci ludzie po prostu są tymi chuliganami którzy robili zadymy na stadionach 30- lat temu . no i doszliśmy do jednego wniosku Polska jako jedyny kraj dorobiła się emerytów chuliganów i należało by zapisać ich wszystkich do ZBOWID-u ,a promotorów tych bojówek obciążyć kosztami strat jakie przez te bojówki zostały zrobione.

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 12.04.2012 05:55

To pobłażliwe postępowanie wobec" obrońców krzyża " , "Radia Maryja" , "środowiska gazety Polskiej" doprowadza do narastania nienawiści , agresji i jeżeli władza nie zacznie traktować ich w sposób normalny i karać za przewinienia i obrazę innych ludzi to nienawiść będzie tylko rosła i doprowadzi do jakiegoś nieszczęścia . Może trzeba wrócić do funkcjonowania "kolegiów " i w sposób szybki i skuteczny karać tych chuliganów tak samo jak chuliganów stadionowych bo czym oni się różnią tylko tym , że są starsi i niczym więcej , a może ci ludzie po prostu są tymi chuliganami którzy robili zadymy na stadionach 30- lat temu . no i doszliśmy do jednego wniosku Polska jako jedyny kraj dorobiła się emerytów chuliganów i należało by zapisać ich wszystkich do ZBOWID-u ,a promotorów tych bojówek obciążyć kosztami strat jakie przez te bojówki zostały zrobione.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 12.04.2012 00:05