Facebook Google+ Twitter

Dziś Dzień Chłopaka

Wielu panów nawet nie wie, że dziś jest ich święto. Analogicznie do Dnia Kobiet powstał Dzień Chłopaka. Święto te, nie jest wyjątkowo popularne, ale skoro istnieje warto dobrze wykorzystać ten dzień, by czulej uśmiechać się do chłopców.

Chłopcy / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Andean_boys.JPG Mówi się, że to panowie mają zawsze pod górkę, a kobiety im nie ułatwiają życia - trzeba pamiętać o ich świętach, kupować prezenty, być miłm i troskliwym.

Tym razem problem mają kobiety. Po pierwsze trzeba pamiętać kiedy jest święto ich ukochanych mężczyzn, a to nie jest takie łatwe. W Polsce można natknąć się na dwie daty - 30 września Dzień Chłopaka i 10 marca Dzień Mężczyzny. Czemu taki podział? Nikt tego nie wie. Popularniejszy jest Dzień Chłopaka, ale panowie z chęcią przyjmują dwa prezenty.

Jak podaje strona halloween.friko.net gdy wybierzemy się do innego kraju będzie jeszcze weselej, bo święto te przypisywane jest bardzo różnym datom. Na przykład: 19 listopada na Malcie, 7 lutego w Rosji, 15 lipca w Brazylii, 7 października w Norwegii, 23 lutego na Ukrainie.

Po rozstrzygnięciu problemu kiedy wypada święto mężczyzn, napotykamy kolejny kłopot. Co kupić, czym obdarować? Najpopularniejsze są kosmetyki, bielizna ze śmiesznymi nadrukami, koszulki z napisem "Super Chłopak", "Najlepszy chłopak na świecie" lub kufel z nadrukiem. Upominek jednak nie odgrywa głównej roli. Ważne, by w Dniu Chłopaka pamiętać o mężczyznach, złożyć im życzenia, by panowie poczuli, że kobiety ich doceniają i kochają.

Zatem panowie wszystkiego najlepszego!

Czytaj także:

30 września. Dziś obchodzimy Dzień Chłopaka
Dzień Mężczyzn
Wszystkiego najlepszego chłopaki!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Każdego roku pamiętam. Dziś zapomniałam, za dużo obowiązków na głowie. 5+ za przypomnienie i już biegnę po prezent :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.