Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9267 miejsce

Dziś Dzień Handlowca

Święto to jest dość zapomniane i często handlowcy obchodzą je 8 grudnia jako Dzień Kupca.

 / Fot. Lech Muszyński PAPHandlowiec to osoba, która sprzedaje produkty lub usługi firmy. W zależności od rodzaju, branży oraz struktury w firmie może być account managerem, key account managerem, przedstawicielem handlowym lub kierownikiem sprzedaży. Zazwyczaj pracuje w terenie, prowadząc spotkania z klientami, negocjując warunki handlowe, wyszukując nowych klientów i pozyskując ich, a następnie nimi administrując - tak pokrótce definiuje handlowca portal pracuj.pl.

Należy zauważyć, że handlowiec powinien być osobą uśmiechniętą, która potrafi nawiązać dobry kontakt z klientem. Oprócz tego musi on badać potrzeby nowego klienta, aby proponować mu odpowiednie oferty, które będą spełniały jego oczekiwania.

W obecnych czasach, jak już wspomniałam, Dzień Handlowca jest dość zapomniany. Jednak istnieją instytucje, które starają się nagłaśniać to święto. Portal gra.pl zorganizował plebiscyt na najsympatyczniejszego sprzedawcę w Toruniu link. Anna Wielewiecka z agencji GRA kusi atrakcyjnymi nagrodami i czeka na zgłoszenia do 14 lutego.

W tym dniu pozostaje tylko życzyć wszystkim handlowcom sukcesów zawodowych, a nam otwartości i troski z ich strony.

Źródło:
pracuj.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.