Facebook Google+ Twitter

Dziś gra o wszystko w meczu Polska –Serbia

Nie zdążyliśmy jeszcze odetchnąć po bardzo emocjonującym i na szczęście zwycięskim pojedynku z Duńczykami a już pora na kolejną dawkę emocji.

Tym razem naprzeciw Polaków staną Serbowie. Spadkobiercy drużyny Jugosławii oraz Serbii i Czarnogóry to drużyna, która zalicza się do światowej czołówki. Potwierdziła to m.in. w minimalnie przegranym pojedynku z mistrzami Europy - Duńczykami czy w zremisowanym spotkaniu z Niemcami. W odniesieniu tych sukcesów drużynie Jovica Cvetkovićia nie przeszkodziły nawet problemy kadrowe, z którymi boryka się podczas mistrzostw (kontuzjowani lewoskrzydłowy Ivan Nikčević i rozgrywający Danijel Anđelković oraz decyzja o powrocie do Skandynawii Milutina Dragićevićia), a także nieukrywana niechęć gospodarzy turnieju - Chorwatów.

Czy podbudowani zwycięstwem, nasi wciąż aktualni wicemistrzowie świata pokonają Serbów i przedłużą nadzieję polskich kibiców na wyjście z grupy? Brak zdecydowanego faworyta tego pojedynku i dramaturgia spotkań na tych mistrzostwach pozwala przypuszczać, iż będziemy świadkami kolejnego wielkiego widowiska oby po raz kolejny dla nas szczęśliwego.

Początek spotkania godzina 15.30 .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.