Facebook Google+ Twitter

Dziś mecz Polska - Francja. Sprawdź jak dojechać

9 czerwca na stadionie Legii spotkają się piłkarskie zespoły z Polski i Francji. W związku z tym od godziny 17 nieprzejezdna będzie m. in. ulica Łazienkowska. Sprawdź jakie inne zmiany czekają warszawiaków w związku z meczem.

 / Fot. Sliwers, domena publicznaWokół stadionu Legii, na którym odbędzie się mecz, zajdą spore utrudnienia w ruchu. Od godz. 17 do północy zamknięta będzie ul. Łazienkowska, na odcinku od Wisłostrady do ul. Rozbrat.

Autobusy linii 107, 155, 159, 171 oraz nocne N83, N33 zostaną skierowane na trasę objazdową przez ul. Myśliwiecką i Szwoleżerów. Dla linii nocnych wszystkie przystanki będą obowiązywać jako „na żądanie”.

Od godz. 18 linie przyspieszone jeżdżące Trasą Łazienkowską będą zatrzymywać się na dodatkowych stałych przystankach przy Torwarze i Rozbrat.

[bMecz Polska-Francja już dziś o godz. 21 w TVP1[/b]

Po godz. 23 uruchomiona zostanie dodatkowa linia 901. W stronę Dworca Centralnego pojedzie przy metrze Politechnika, następnie Marszałkowską i Al. Jerozolimskimi, zaś w drugą stronę – do ronda Wiatraczna – Trasą Łazienkowską i al. Stanów Zjednoczonych. Obowiązywać na niej będą wszystkie napotkane przystanki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.