Facebook Google+ Twitter

Dziś odbywają się Poznańskie Dni Książki Naukowej

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-10-09 07:38

Poznańskie Dni Książki Naukowej mają już dobrze ugruntowaną pozycję w całej Polsce. Dziś w Collegium Maius rozpocznie się kolejne, dwunaste już spotkanie wydawców z różnych ośrodków akademickich w kraju. Przyjazd do Poznania zapowiedziało 70 wydawców.

Będą także przedstawiciele oficyn, które nie są ściśle związane z uczelniami, ale również wydają książki naukowe i popularno-naukowe jak np. "Bellona", Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Poznaniu i nasze Wydawnictwo Miejskie.

Dni Książki Naukowej są nie tylko miejscem wymiany doświadczeń specjalistów, promocji nowych książek, ale także okazją do zakupów z liczącymi się rabatami. Do Collegium Maius może przyjść każdy, kto interesuje się książką. Znajdzie tam również ciekawe wydawnictwa dla dzieci i młodzieży.

Tegoroczne przedsięwzięcie zapisze się szczególnie w historii imprezy. W Collegium Maius zostanie bowiem otwarta Poznańska Księgarnia Akademicka. Patronat honorowy nad imprezą sprawują Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego i rektor Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

Najbardziej emocjonującym momentem jest zawsze ogłoszenie wyników konkursów na najlepsze książki akademickie roku. Nastąpi to dziś zaraz po uroczystym owarciu po godzinie 12.00 .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.