Facebook Google+ Twitter

Dziś pierwszy wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Tylko w internecie!

Pierwszy wywiad, jakiego Jarosław Kaczyński udzielił w trwającej kampanii wyborczej, został przeprowadzony przez Igora Janke i zostanie dziś opublikowany na stronie Salonu24.pl. Janke zadał Kaczyńskiemu pytania stawiane przez blogerów.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kaczynski_Jaroslaw_1_070.JPG&filetimestamp=20090924130714Czego możemy się spodziewać po pierwszym wywiadzie jednego z dwóch najpoważniejszych kandydatów na prezydenta RP? Na pewno zaskoczenia, bo jak pisze sam Janke:

"O czym mówi były szef rządu PiS? Przede wszystkim o potrzebie zmiany w polityce. O konieczności porozumienia. W rozmowie wielokrotnie podkreślał gotowość do kompromisu w najważniejszych dla Polski sprawach z Donaldem Tuskiem."

Po wczorajszej prezentacji nowej strony Bronisława ERROR Komorowskiego, będzie to kolejny element kampanii, w którym zostanie podkreślone znaczenie internetu i głosu internautów.

Wywiad ma się ukazać na blogu redaktora naczelnego Salonu24.pl o godz. 14.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Nie koniecznie... Może jeszcze wszystkich zaskoczy jakiś manewr przyjazny w kierunku PO, aby doprowadzić do jego rozłamu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nie jestem entuzjastą tego, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i zagłosował, gdy mu przyjdzie na to ochota. Zwolennicy głosowania przez Internet chcą tę powagę odebrać. Dlaczego? Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować."J.Kaczyński.

* Źródło: www.pis.org.pl, 6 marca 2008
Ps.Jakaś zmiana?;)).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bronisław RESET- HRABIA Komorowski he he he he

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jeżeli chodzi o wywiad z J. Kaczyńskim to bez ironicznego nawoływania i tak przeczytam, zwłaszcza , że jest umieszczony na "Salonie 24"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wojtku zaskoczył mnie pan swoją reakcją. Niesamowity jest "WYBRYK "pana marszałka Komorowskiego z powołaniem BBN, chociaż strategia PO jest dla mnie jasna. Ci co zarzucają J. Kaczyńskiemu hipokryzje powinni wysilić swoją inteligencje i wyszukać polityków , którzy hipokrytami nie są. Przeciwnicy J. Kaczyńskiego zarzucają PIS, że wykorzystuje tragedię smoleńską do potrzeb swojej kampanii, ale prawda jest taka , że na tę smutną okoliczność powołują się oponenci, zwłaszcza PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego jestem zdania, że powinniśmy w odróżnieniu od tabloidów bardzo starannie oddzielić w tekstach informacje od opinii. W dziale "wydarzenia" podawać "czystą" informację, nieprzefiltrowaną przez nasze sympatie i antypatie polityczne, a opinie wyrażać w komentarzach pod tekstem, jak również w materiałach w dziale "opinie".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodam jeszcze, że większość Polaków dowiedziała się z mediów, że Bronisław Komorowski miał na konferencji prasowej wydruk z Wikipedii, ale pytanie: ilu z nich zainteresowało się tym, kogo zamierza powołać do Rady Bezpieczeństwa Narodowego. W Salonie24pl wywiad z Jarosławem Kaczyńskim został już burzliwie skomentowany, choć się jeszcze nie ukazał. Na stronie kandydata PO brakuje konkretnej wizji prezydentury, strona Kandydata PiS-u nie istnieje.
Emocje wzięły górę nad rozumem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Racja, Marto. Dla równowagi daję linka do Komorowskiego u Lisa na żywo, żeby i zwolennicy mieli coś na pocieszenie ;)
http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/tomasz-lis-na-zywo/wideo/bronislaw-komorowski-10052010/1679321

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli komuś powiem: "jestem innego zdania, poznaj moje argumenty", to jest szansa, że ich wysłucha, ale jak zacznę: "kretyn z ciebie, bo się ze mną nie zgadzasz", to nie będzie mowy o dyskusji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adamie, jak rozumiem, należy Pan do zwolenników Jarosława Kaczyńskiego, czyli powinno Panu zależeć na pozyskaniu elektoratu dla swojego kandydata. Wśród wyborców jest wiele osób, które jeszcze się nie zdecydowały, na kogo będą głosować i to jest Pański potencjalny target. Nie dotrze Pan do tych ludzi, pisząc (w komentarzach pod artykułami) z taką pogardą o tych, którzy p. Kaczyńskiego nie popierają. On sam pragnie ocieplić swój wizerunek, a Pan mu w tym przeszkadza - obraz agresywnego zwolennika przenosi się na obraz kandydata. Nie tędy droga.
To samo dotyczy drugiej strony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.