Facebook Google+ Twitter

Dziś poniedziałek, ale bez nagrody tygodnia

Najwięcej odsłon w minionym tygodniu uzyskał Tadeusz Kowalski. Nie udało mu się jednak przekroczyć magicznej bariery 50 tysięcy, w związku z czym 200 zł brutto przechodzi na kolejny tydzień.

 / Fot. .Pierwsze miejsce w rankingu zajął Tadeusz Kowalski. Jego artykuły zgromadziły ponad 35 tysięcy odsłon! Tylko krok dzielił go od zwycięstwa :-) Na drugiej pozycji uplasował się Stanisław Cybruch, z liczbą 30 362 odsłon. Trzecie miejsce należy do Michała Kędzierskiego.

W przyszłym tygodniu autor, którego materiały zgromadzą ponad 50 tysięcy odsłon, zgarnie 400 zł brutto!

Trzeci raz żaden materiał w dziale Na luzie nie przekroczył 10 tysięcy odsłon. Za tydzień będziecie więc mogli już wygrać 300 zł!

Materiały tygodnia

Specjalne wyróżnienia otrzymują Katarzyna Bańbor i Stanisław Cybruch. To ich materiały zostaną uhonorowane ikonką "materiał tygodnia".

Kasia po raz kolejny przesłała nam relacje z ważnych wydarzeń w stolicy: Manifestacji warszawiaków solidaryzujących się z wolnym Tybetem oraz
Wielkiej Warszawskiej Manify. Dostaliśmy nie tylko rzetelne materiały, ale także mnóstwo ciekawych, dobrych zdjęć. Gratulujemy!

Stanisław napisał interesujący, bardzo aktualny tekst o wybuchu na Słońcu. Poinformował czytelników W24 nie tylko o możliwych zakłóceniach łączności satelitarnej, ale też zmianach tras przelotów samolotów. Wszystkie najważniejsze informacje podał na tacy :-) Gratulujemy!

Wyróżnienia

W dziale Wydarzenia wyróżniamy autorów:

Jacek Okniński za artykuł Manifa 2012. Feministki przetną pępowinę łączącą państwo z Kościołem?

Mateusz Maks Maksiak za relację z Wielkiej Warszawskiej Manify

Piotr Woźniak za tekst Trwa ostrzał Izraela. Ponad 500 tys. mieszkańców w schronach, 8 osób rannych
Dalsze wyróżnienia na kolejnej stronie====>>>>>>

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Koziolek Matołek
  • Koziolek Matołek
  • 13.03.2012 07:30

Tak to jest jak korporacyjne myślenie dziennikarskie - oparte na formule wyścigu szczurów - zabiera się za obywatelskość. To mają być frajerzy , którym satysfakcję sprawia oglądanie własnego nazwiska na W24, nakręcani wizją kilku groszy, wyszukujący pierdoły, które poruszą masy: ile pryszczy ma na tyłku znany celebryta i dlaczego wyciska je skórzanymi rękawiczkami?
Obywatelska brukowatość za psi grosz.
Tutaj nie chodzi ani o dziennikarstwo obywatelskie.
Ma być oglądalność - wartość absolutna. Ilość wejść- to jest obiektywny miernik. (czego? - odpowiedź sobie raz, głośno i ułóż z tego czegoś piramidę wartości - a zobaczysz w co grasz)

Piszcie o niczym, byle czytały to miliony a kasa będzie Wasza!

Komentarz został ukrytyrozwiń

W ten sposób w24 schodzi do poziomu "Faktu", gdzie potrzebne są krzykliwe tytuły, żeby jak najwięcej osób po prostu, z ciekawości, kliknęło. I nie mówię tego dlatego, że mnie nikt nie czyta, bo moje 2 ostatnie artykuły miały w sumie prawie 11000 odsłon.

Natomiast co do punktów - prawo do wystawiania oceny powinny mieć wyłącznie osoby zarejestrowane na portalu, w ten sposób uniknęłoby się "nabijania punktów" - sam sprawdziłem, że mogę z 5 przeglądarek wystawić 5 ocen, a to tylko z jednego komputera. A ktoś, kto dostał 101 ocen po 1 punkcie jest wyżej oceniony, niż ktoś kto dostał 20 razy po 5 punktów

Zresztą to samo dotyczy komentarzy - odkąd zezwolono osobom niezalogowanym na komentowanie artykułów, poziom komentarzy gwałtownie zleciał niewiele powyżej Onetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie, jest wiele bardzo dobrych i ciekawych artykułów, które nie są doceniane (nagradzane) tylko dlatego, że nie miały tyle odsłon ile potrzeba...no bardzo bezsensowny pomysł. To, jedno, co się tutaj nie podoba mi i wiem, że wielu innym autorom też.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zdumiony
  • Zdumiony
  • 12.03.2012 16:37

Nagroda za liczbę odsłon nie jest równoznaczna z nagrodą za jakość. To jest dążenie do tego, aby autorzy byli sprzedawcami, przedstawicielami handlowymi serwisu - ku temu to zmierza, a nawet już tak jest. I ci autorzy nie mają za to wynagrodzenia. Zastanawiam się, czemu Ci ludzie piszą za darmo - jest tu kilkanaście osób, których materiały są naprawdę dobre, a niestety niewynagradzane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.