Facebook Google+ Twitter

Dziś pożegnanie kolejnych 15 ofiar tragedii pod Smoleńskiem

W kilku miastach Polski odbędą się dzisiaj kolejne pogrzeby ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu. Pochowani zostaną m.in.: Anna Walentynowicz, Maciej Płażyński i Aleksander Szczygło.

Janina Fetlińska, senator PiS, zostanie pochowana w Ciechanowie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godz. 10 w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny, w parafii św. Józefa (Fara).

Jarosław Florczak, funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu, zostanie pochowany w Warszawie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 14.00 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach.

Artur Francuz, funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu, został dziś pochowany w Warszawie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godz. 9.00 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Pogrzeb odbył się na Cmentarzu Parafialnym w Komorowie o godz. 11.00.

Gen. Franciszek Gągor, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, zostanie pochowany w Warszawie. O godz. 12 - msza św. w kościele parafialnym Najświętszej Marii Panny Królowej Aniołów (ul. ks. Markiewicza 1, dzielnica Bemowo), następnie odbędzie się pożegnanie gen. Gągora na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Przemysław Gosiewski, poseł, wiceprzewodniczący PiS, będzie pochowany o godz. 16 w Warszawie na Powązkach Wojskowych. Msza żałobna zaplanowana jest na godz. 14.30 w kościele pw. Wszystkich Świętych przy pl. Grzybowskim w Warszawie.

Dariusz Jankowski, urzędnik Zespołu Obsługi Organizacyjnej Kancelarii Prezydenta, zostanie pochowany w Warszawie. O godz. 16 - msza św. w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (ul. Długa 13/15), po mszy wyprowadzenie trumny na cmentarz na warszawskich Powązkach.

Sebastian Karpiniuk, poseł PO, został pochowany w Kołobrzegu przy cmentarzu przy ul. Św.Wojciecha.

Andrzej Kremer, wiceminister spraw zagranicznych, został pochowany w Krakowie na

Cmentarzu Rakowickim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 14.05.2010 12:41

epitafium dla Katarzyny Piskorskiej
http://www.dailymotion.pl/video/xd6gd8_katarzyna-piskorska_shortfilms

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.04.2010 15:15

Dziś również, odbył się o godz. 13.00 w kościele św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach, pogrzeb tragicznie zmarłej w katastrofie pod Smoleńskiem Katarzyny Piskorskiej.
Katarzyna Piskorska (ur. 2.03.1937), rzeźbiarka, członek warszawskiej Rodziny Katyńskiej. W Charkowie zginął jej ojciec Tomasz Piskorski. Należała do Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.04.2010 13:30

adres filmu z udziałem gen Franciszka Gągora

http://www.dailymotion.pl/video/k1MOwRIMT4kcXaOfba

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.