Facebook Google+ Twitter

Dziś premiera limitowanego wydawnictwa Black Water Panic Project

Dziś premiera singla “I’d rather lick public lavatory’s floors, than kiss you, Honey” grupy Black Water Panic Project. Do sprzedaży trafiło zaledwie 100 egzemplarzy wydawnictwa.

 / Fot. materiały prasoweNa singlu, oprócz tytułowej kompozycji, znanej już z najnowszego albumu TheBWPP “Alpha Pro Broken Machines”, znalazły się trzy dotąd niepublikowane utwory. Są to: druga część “I’d rather lick...” w dwóch wersjach (metal industrial/hell pop i acoustic), pozwalających na prześledzenie procesu twórczego i aranżacyjnego Koszmar Zwierzęcia, który dość delikatną na początku melodię zmienia nie do poznania w ciężki numer osadzony mocno w mrocznej stylistyce mającej swoje korzenie w brzmieniach Joy Division i Nine Inch Nails, a także transowy “Meth Memmories Jazz Solution” czyli szalona przejażdżka przez elektroniczny zły sen będący doskonałym tłem do lektury zbioru tekstów poetyckich w języku polskim.

Przekładu “Dowodu Osobowości”, bo taki tytuł ma literacka część singla, na język angielski podjął się Tomasz Opaliński, lektor, szkoleniowiec i autor wielu doskonałych tłumaczeń z różnych dziedzin. Na okładce możecie Państwo zobaczyć jedną z instalacji Koszmar Zwierzęcia, w której autor wykorzystał ręcznie zdobioną przez siebie czaszkę, jeden z ulubionych motywów w swojej twórczości plastycznej. Do tej wybuchowej mieszanki literacko-muzycznej zespół dołączy dwa wideoklipy autorstwa Michała Bilińskiego

1. “I'd rather lick public lavatory's floors than kiss you, Honey” (part1)
2. “I'd rather lick public lavatory's floors than kiss you, Honey” (part2)
3. “I'd rather lick public lavatory's floors than kiss you, Honey” (acoustic version, original song before edition)
4. “Meth Memmories Jazz Solution”
5. ”Dowód Osobowości/ Proof of Personality”Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.