Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12080 miejsce

Dziś pytanie za milion, "Press" zepsuł niespodziankę?

W sobotnim wydaniu Milionerów Paulina Kowalczyk usłyszy pytanie za milion złotych. TVN może spodziewać się rekordowej oglądalności. Zapewne mogłaby być jeszcze większa, gdyby miesięcznik "Press" nie zepsuł widzom niespodzianki.

Fragment kontrowersyjnego artykułu na stronie Press.pl. / Fot. screen z Press.plMłoda studentka z Łodzi przeszła niczym burza przez pierwsze 11 pytań. Wykorzystała tylko jedno koło ratunkowe. Dwa kolejne zostały jej na ostatnie pytanie – to najważniejsze, za milion złotych, które usłyszy na samym początku sobotniego odcinka.

Tyle tylko, że wielu widzów wie już, co prawdopodobnie stanie się zaraz potem. Miesięcznik "Press" ujawnił na swojej stronie internetowej, powołując się na nieoficjalne informacje, czy Paulina zdobędzie milion, czy też nie. (Nie chcąc psuć niespodzianki czytelnikom Wiadomości24.pl, nie podajemy, co dokładnie napisano w serwisie Press.pl).

Tajemniczy przeciek


Czy to jednak możliwe, żeby doszło do przecieku największej tajemnicy teleturnieju? Postanowiliśmy to sprawdzić i skontaktowaliśmy się z redakcją "Pressa", aby ustalić, na ile pewne mogą być podane informacje. Autorka kontrowersyjnego artykułu, Elżbieta Rutkowska, odmówiła nam jednak udzielenia jakiegokolwiek komentarza na ten temat. – Chyba pan żartuje – odparła krótko, gdy powiedzieliśmy, o czym zamierzamy rozmawiać. Rutkowska nie chciała też zdradzić, jaki był cel publikowania owej informacji przed emisją programu (sami czytelnicy Press.pl skarżyli się w komentarzach, że zepsuto im niespodziankę).

Najbardziej zdezorientowani w całej sytuacji są sami widzowie. Informację podaną przez Press.pl podchwyciły inne media. W internecie pojawiły się nawet różne wersje domniemanego pytania za milion, jakie Paulina Kowalczyk ma usłyszeć w dzisiejszym odcinku. Mało tego, w sieci odnaleźć też można całe scenariusze dotyczące tego, jak zachowa się młoda studentka z Łodzi, co zrobi z pozostającymi jej dwoma kołami ratunkowymi i czy odpowie prawidłowo.

Piąte podejście


Niektórzy widzowie są zdziwieni łatwością, z jaką Paulina odpowiadała na kolejne pytania i doszukują się ukartowanego działania ze strony telewizji TVN. – Pytania, o dziwo, były bardzo łatwe. Czego to się nie robi dla atrakcyjności programu... – twierdzi jeden z czytelników portalu Interia.pl. Na oficjalnym forum teleturnieju można wyczytać podobne opinie: – Program był przez TVN zmanipulowany. Paulina odpowiadała, jakby z góry znała odpowiedzi – pisze internauta o nicku „obserwator”.

Tymczasem producenci teleturnieju niczym się nie przejmują i już od kilku dni intensywnie promują nadchodzący odcinek. Na oficjalnej stronie internetowej Milionerów można m.in. obejrzeć film prezentujący pytania za milion z poprzedniej edycji programu. Przypomnijmy, że dotychczas uczestnicy teleturnieju czterokrotnie stawali przed szansą wygrania nagrody głównej, jednak żadnemu z nich nie udała się ta sztuka. Władysław Kostrzewski (w 2000 r.), Zbigniew Chrzanowski i Jerzy Mirski (obydwaj w 2001 r.) wycofali się, zabierając do domu po 500 tys. zł. Z kolei 1 czerwca 2002 r., w wydaniu specjalnym z okazji Dnia Dziecka, zawodnik źle odpowiedział na ostatnie pytanie i wygrał jedynie gwarantowane 32 tys. zł.

Czy piąte podejście do miliona – tym razem w wykonaniu młodej Pauliny Kowalczyk – będzie szczęśliwe? Przekonamy się w sobotni wieczór o godz. 18. Emocje będą tym większe, że decydujące pytanie padnie już na samym początku programu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.04.2008 18:40

:)) fajny artykół

Komentarz został ukrytyrozwiń

I publiczność ma rację. Ciekawe co na to Pani Paulina :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla tvn-u nie jest ważne to czy wygrała ten milion czy nie, czy był przeciek. Ważne, że jest szum, że media piszą, że ludzie chcą wiedzieć, a będą wiedzieć już niedługo. Plus za dobry artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może to przeciek kontrolowany? Coś aby jeszcze zwiększyć oglądalność? Jak słyszę o przeciekach i innych takich to to kojarzy mi się z matrioszką- taką rosyjską lalką w której jest mniejsza a w tej mniejsza jeszcze mniejsza...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hah, dopiero teraz przeczytałem opis pod zdjęciem, który mówi właśnie o tym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie oglądam "Milionerów" ale różne teorie spiskowe o tym programie obiły mi się o uszy. Łącznie z tym że dziewczyna doszła do pytania o milion aby odebrać oglądalność jakiemuś teleturniejowi z Polsatu, który podobno jest emitowany w tym samym czasie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.