Facebook Google+ Twitter

Dziś rozpoczyna się konferencja Internet 2k10

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-14 10:12

Konferencja Internet 2k10 organizowana przez Internet Standard jest dorocznym, największym wydarzeniem branży internetowej w Polsce. W tym roku podczas piątej już edycji konferencji zaprosimy do wysłuchania liderów rynku internetowego i zapoznania się z najnowszymi trendami, które prezentować będą najlepsi eksperci.

 / Fot. InternetStandardKonferencja Internet 2k10 organizowana przez Internet Standard jest dorocznym, największym wydarzeniem branży internetowej w Polsce. W tym roku podczas piątej już edycji konferencji zaprosimy do wysłuchania liderów rynku internetowego i zapoznania się z najnowszymi trendami, które prezentować będą najlepsi eksperci. Konferencje z cyklu Internet2k to prestiżowe wydarzenie, w którym biorą udział prezesi, dyrektorzy największych portali, prezesi firm związanych z rynkiem internetowym, przedstawiciele agencji reklamowych, domów mediowych, kadra zarządzająca firm i organizacji działających w obszarze e-biznesu lub planujących takie działania. Konferencja Internet 2k10 to prezentacje najciekawszych projektów zrealizowanych od ubiegłorocznej konferencji, oraz premiery nowych przedsięwzięć, dyskusje panelowe dotykające problemów istotnych dla branży.

Jak co roku podczas konferencji Internet 2k10 redakcja Internet Standard wręczy nagrody dla Człowieka Roku i Firmy Roku polskiego internetu. Misją Konferencji Internet 2k10 jest propagowanie wiedzy na temat najlepszych praktyk i strategii ebiznesowych realizowanych w Polsce i na świecie. Ważnym elementem jest podsumowanie rynku, wyników spółek, badań internetu oraz pokazanie najnowszych trendów. Konferencja skierowana jest do grupy prezesów, dyrektorów zarządzających, menedżerów spółek oraz dyrektorów działów zajmujących się internetem i przedstawienie najlepszych praktyk, nowych rozwiązań oraz szacunków dotyczących rozwoju szeroko pojętego ebiznesu w tym roku.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY

Wiadomości24.pl są patronem medialnym imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.