Facebook Google+ Twitter

Dziś rozpoczynają się mistrzostwa świata w zapasach kobiet

Dziś w Azerbejdżanie rozpoczynają się mistrzostwa świata w zapasach kobiet. My szczególnie liczymy na udany występ Anny Zwirydowskiej ze Zgierza. Stawka jest wysoka. Pierwsza ósemka kwalifikuje sie bezpośrednio na Olimpiadę w Pekinie.

Szczególnie liczymy na udany występ 21 letniej Zgierzanki Anny Zwirydowskiej (ZTA Zgierz) w kategorii wagowej 55 kg. Ta młoda i niezwykle utalentowana zapaśniczka ma na swoim koncie szereg sukcesów. W ubiegłym roku, na mistrzostwach świata juniorów w Gwatemali, zdobyła brązowy medal, o czym pisał Przemysław Trubalski

W kwietniu tego roku Anna odnotowała bardzo dobrym wynik już w zawodach seniorskich. Podczas mistrzostw Europy w Sofii, w kategorii wagowej do 59 kilogramów, zdobyła brązowy medal pokonując w decydującym pojedynku Rumunkę Annę Marię Miu.

Pod wodzą trenerów kadry: Jana Godlewskiego i Mariana Filipowicza oprócz Zwirydowskiej wystartują również: 48 kg - Iwona Sadowska (MLKS Agros Żary), 59 kg - Agata Pietrzyk (LUKS Suples Kraśnik/UKS Hurnik Pieńsk), 63 kg - Monika Rogień (GLZKS Orlęta Trzciel), oraz również ze Zgierza w kategorii 72 kg - Agnieszka Wieszczek (ZTA Zgierz).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

[+/+\+] Plus za info...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.