Facebook Google+ Twitter

Dziś upływa termin zapisów na warsztaty dziennikarskie Wiadomości24.pl

Instytut Dziennikarstwa Polskapresse wspólnie z redakcją Wiadomości24.pl organizuje kolejne warsztaty dla dziennikarzy obywatelskich. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą podnosić swoje dziennikarskie umiejętności. Spotkanie odbędzie się 26 i 27 lutego w Warszawie.

W tym momencie przypominam o naszej trwającej już kilka tygodni akcji Przeczytaj swój materiał w lokalnym tygodniku. Chcemy, by materiały dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl pojawiały się w tygodnikach lokalnych, gazecie "Polska" i m.in. dlatego organizujemy dla Was warsztaty. Zapraszamy do reporterskiej przygody wszystkich autorów, którzy chcą dzielić się swoimi wiadomościami, zdjęciami, spostrzeżeniami. Wystarczy zalogować się na stronie, a najciekawsze, najlepsze materiały mogą pojawić się na łamach „Polski Dziennika Bałtyckiego”, czy tygodników Nasze Miasto na Mazowszu. A potem spróbujemy w kolejnych regionach.

Zaproszenie na dwudniowe warsztaty w ostatni czwartek i piątek lutego otrzyma grupa 12 dziennikarzy obywatelskich z Wiadomości24.pl (być może miejsc będzie więcej; stworzymy listę rezerwową) z całej Polski. Koszty szkolenia i zakwaterowania poniesie Grupa Wydawnicza Polskapresse, autorzy Wiadomości24.pl przybywają na własny koszt.

Jak zakwalifikować się na warsztaty?


1. Trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Wiadomości24.pl, mieć wypełniony profil, w tym dane adresowe - dostępne tylko dla redakcji, oczywiście zdjęcie.
2. Mieć (lub szybko jeszcze zrealizować) co najmniej kilka publikacji w serwisie, chodzi oczywiście materiały o charakterze dziennikarskim.
3. Nadesłać maila na adres redakcja@wiadomosci24.pl (w temacie wpisując „Warsztaty dziennikarskie”; osoby, które w profilu mają zaznaczoną opcję „Chcę odbyć praktyki” również wysyłają zgłoszenie!). Zgłoszenia musi zawierać link do własnego profilu w serwisie.

 / Fot. Kasia KaczmarekNa zgłoszenia nadsyłane mailem czekamy do północy 10 lutego. Zakwalifikowani otrzymają informację zwrotną mailem, muszą jednak do 17 lutego potwierdzić udział w warsztatach.

Poniżej przydatne linki do materiałów. Dziękujemy ci LSD i O LSD przemyśleń kilka. Przypominamy, że zawsze można zacząć i odbyć praktyki w serwisie Wiadomości24.pl, w redakcji oraz online!
Polecamy również materiał Przeczytaj swój materiał w lokalnym tygodniku

Przypominam też ramowy program szkolenia, które będzie przypominać to przeprowadzone przed rokiem w ramach LSD. Zajęcia poprowadzą Marek Chyliński - autor książki "Dziennikarstwo", a jednocześnie szef Instytutu Dziennikarstwa Polskapresse i red. Andrzej Niczyperowicz, m.in. autor książki "Dziennikarstwo od kuchni".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

To czekamy cierpliwie Pawle ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam na maile do północy, postaram się odpisać jak najszybciej do wszystkich, ale spokojnie trzeba przeanalizować dorobek autorów. Zgłoszeń jest bardzo dużo!!! To cieszy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapisać się to jedno. Być to zależy od innych. Bądźmy dobrej myśli. Gosia ma bardzo wiele racji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super się zapowiada :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

oj Kaziuuu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe My już z Piotrkiem powiedzieliśmy, że jak mamy jechać to tylko razem ;-D Warszawa będzie nasza ;-P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle, o której godzinie zakończą się warsztaty i w której część Warszawy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co najbardziej przekonuje, to raczej nie wykłady z Markiem Chylińskim czy red. Andrzejem Niczyperowiczem, ale raczej spotkanie ludzi z W24 i ogólnie moc wrażeń towarzyskich po warsztatach. Ci, którym zależy wyłącznie na wykładach, niech sięgną do wyżej wymienionych książek ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja dodam, że nerwowo czekamy :) Przynajmniej ja hih oj nerwowy chłopak ze mnie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Termin mi jednak odpowiada. Czekamy na listę szczęśliwców ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.