Facebook Google+ Twitter

Dziś urodziny Moniki Belluci. Ile lat ma gwiazda kina?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-30 10:30

Modelka i aktorka, Monica Belluci obchodzi dziś urodziny. Kwestią sporną pozostaje data urodzenia jednej z najpiękniejszych aktorek świata. Wikipedia podaje 30 września 1964 r., ale mówi się też o roku 1968.

 / Fot. Manfred Werner - Tsui/CC 3.0Belluci porównywana jest do Giny Lollobrygidy czy Sophii Loren. Zagrała w kilkudziesięciu produkcjach. Aktorka świadomie epatuje seksapilem. "Nie boję się pokazywania swojego ciała, czego dowodem jest rola w filmie „Nieodwracalne”, gdzie zostało ono sprowadzone do funkcji przedmiotu. To bardzo osobista kwestia. Jeśli nagość jest ważna dla budowania postaci, to wierzę reżyserowi. Decydując się na pracę z Bertrandem Blier, wiedziałam, że nie będę grać poczciwej siostrzyczki. Ale film zachował dużo przyzwoitości..." - mówiła w w jednym z wywiadów. W tym kontekście zagadka, jaką jest wiek aktorki, nabiera jeszcze większego znaczenia.

Dla fanów Moniki Belluci, kamieniem milowym w jej karierze był film Giuseppe Tornatore pt. "Malena". Jednak prawdziwy rozgłos przyniósł jej kontrowersyjny film "Nieodwracalne". Naturalistyczne sceny przemocy i gwałtu sprawiły, że część widzów zaczęło patrzeć na aktorkę z pogardą.

Włoska aktorka ma zagrać w najnowszym filmie Andrzeja Wajdy, w którym wcieli się w postać kontrowersyjnej Oriany Fallaci. "Co mnie zachwyciło, kiedy Monica Bellucci usłyszała, że ma zagrać w naszym filmie, zgodziła się od razu. Oczywiście magnesem nie jestem ja, tylko postać Lecha Wałęsy" - powiedział w jednym z wywiadów Wajda.

Aktorce życzymy 100 lat, bez względu na to, czy osiągnie ten wiek za 53, 51 czy 45 lat.Czytelnicy i autorzy W24 polecają na Facebooku
Wiadomości24 to nie "spork" Nordwalla
LE: Legia w niesamowitym stylu pokonuje Hapoel 3:2
Piotr Hruszwicki na scenach Lyric Opera!
Wajda, Penderecki, Korzeniowski, Karolak popierają Platformę
Pomysł Palikota: Jarosław Kaczyński winny katastrofie smoleńskiej


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.