Facebook Google+ Twitter

Dziś w Gdańsku mistrzostwa świata w SMS-owaniu

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-08-19 13:41

Lech Wałęsa będzie gościem specjalnym mistrzostw świata w SMS-owaniu, organizowanych przez Telewizję Gdańsk.

Dzisiaj na Targ Węglowy powinni przyjść wszyscy, którzy na co dzień wysyłają wiele informacji za pośrednictwem telefonu komórkowego. Udział w zabawie mogą wziąć także widzowie, siedzący przed telewizorem.Fot. Dziennik Bałtycki

Bezpośrednie transmisje z Targu Węglowego - dzisiaj o godz. 16.45 w ”Panoramie”, nadawanej w regionalnej Trójce w całej Polsce, o godz. 17 w ”Teleekspresie” na TVP 1 i o godz. 18 w „Panoramie”. Zasady uczestnictwa w zabawie są proste. Dziennikarz Sławomir Siezieniewski poda numer telefonu, na który trzeba będzie wysłać SMS-a z podanym przez niego hasłem. W trzech rundach, pierwszych 10 osób wygrywa dobrej klasy telefony komórkowe.

Jak się okazuje, Lech Wałęsa jest idolem internautów. W badaniach przeprowadzonych przez gdańską „Panoramę”, na pytanie, czy chętniej spotkaliby się z Dodą czy z byłym prezydentem, internauci wskazali właśnie Wałęsę. Prezydent przyznaje, że nigdy w życiu nie wysłał SMS-a. Za to odkąd kilka lat temu pierwszy raz włączył komputer, nie może się od niego oderwać.

- Bardzo często wchodzę na różne czaty - opowiada były prezydent. – Mam specjalne gadu-gadu dla VIP-ów. W tej chwili na odpowiedź ode mnie czeka 1766 osób. Gośćmi konkursu będą także koszykarze Prokomu Trefl, Tomasz Galiński z Radia Gdańsk oraz Krzysztof Pietrusiak, florecista.

Katarzyna Szcześniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

a w Nowej Zelandii odnywają się... mistrzostwa świata w zbieganiu z góry (sic!)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mistrzami organizawania różnego rodzaju awangardowych zawodów są Finowie. Ten skandynawski kraj organizuje rozgrywki m.in. w rzutach komórką, klawiaturą komputera, a nawet w przenoszeniu żon na odległość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.