Facebook Google+ Twitter

Dziś wielka gala jubileuszowych "Impresji Artystycznych 2011"

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Za nami koncerty konkursowe Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Wystąpiło w nich 34 młodych, utalentowanych artystów. Nieoficjalnie znamy już zwycięzców, jednak o tym kto wygrał widzowie dowiedzą się już o godzinie 19.

Członkowie Jury. / Fot. M. WróbelJuż za kila godzin rozpocznie się w ciechocińskim Parku Zdrojowym, nagrywany przez Telewizję Polską koncert Galowy "Impresji Artystycznych". W tej chwili trwają ostatnie przygotowania, za nami próby, a scena została ozdobiona nową scenografią.

Jubileuszowej, 15. edycji imprezy patronuje żona prezydenta, Anna Komorowska, która być może pojawi się dziś w Ciechocinku.

Jurorzy festiwalu to: Krystyna Woźniak-Trzosek (redaktor naczelna miesięcznika "Polish Market"), prof. Joanna Kaczorowska (skrzypaczka i pedagog z Nowojorskiego Uniwersytetu Stanowego), Sławomir Małecki (gitarzysta zespołu Zdrowa Woda) oraz Ludmiła Zamojska i Andrzej Frajndt z zespołu Partita, przedstawiciel PFRON (dzięki ich wsparciu finansowany jest festiwal) oraz przedstawiciel Polskich Nagrań. Mieli oni trudne zadanie. Ponieważ poziom tegorocznych wykonań był bardzo wysoki.

Na dzisiejszym porannym spotkaniu poznaliśmy werdykt jury. Przyznano nagrody oraz wyróżnienia.
Wieczorem podczas jubileuszowej uroczystej gali finałowej usłyszymy jeszcze raz nagrodzonych i wyróżnionych artystów, oraz tych którzy szczególnie zapisali się w historii Festiwalu.

Dziś koncert finałowy, a jutro laureatów będą oklaskiwać mieszkańcy Torunia.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za krótką i wyczerpującą informację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.