Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35459 miejsce

Dziś wielki finał "Tańca z gwiazdami"

Kinga Rusin czy Peter Lucas? Miliony Polaków dziś dowiedzą się, która z tych par wygra kolejną edycję.

Kinga Rusin i Stefano Terrazzino

Od dwóch miesięcy oglądamy zmagania sławnych par tanecznych. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień, czyli wielki finał "Tańca z gwiazdami"! O Kryształową Kulę będą walczyć: dziennikarka TVN - Kinga Rusin wraz ze swoim partnerem Stefano Terrazzino oraz aktor - Peter Lucas i Dominika Kublik.

Z sondy przeprowadzonej przez jeden z nieoficjalnych serwisów poświęconych programowi wynika, że większe szanse na wygraną ma Kinga Rusin, ale w tego typu programach nigdy nic nie wiadomo!

W ostatnim odcinku pary zaprezentują aż trzy tańce: standardowy, freestyle oraz latynoamerykański. Decyzję, która z par zdobędzie miano najlepszej podejmą widzowie oraz jury, czyli Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Piotr Galiński oraz Zbigniew Wodecki.

Jak w każdym finale wieczór urozmaicać nam będą wszystkie pary, które brały udział w IV edycji, czyli m.in:Dominika Kublik i Peter Lucas /fot. TVN, W&G Przemysław Cypryański i Aneta Piotrowska, Joanna Liszowska i Robert Kochanek oraz Marcin Mroczek i Edyta Herbuś. Zatańczą walca wiedeńskiego - taniec standardowy o bardzo dostojnych ruchach. Muzyką, jak zwykle, będzie się zajmował Adam Sztaba wraz ze swoją wspaniałą orkiestrą.

Mimo, że IV edycja "Tańca z gwiazdami" dobiega końca, to nie mamy się co martwić - jego twórcy planują już kolejną edycję programu.O "Tańcu z Gwiazdami" i Peterze Lucasie czytaj również tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A jednak Kinga i Stefano :-] Czyżby po aferze zmienili typy....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.