Dziś Wisła gra z Celtikiem

Drużyna Celitiku Glasgow, w której występują dwaj reprezentanci Polski, Artur Boruc i Maciej Żurawski, zagra dziś towarzyski mecz z krakowską Wisłą. Spotkanie jest częścią obchodów stulecia istnienia Białej Gwiazdy.

We wtorek z "celtami" grała warszawska Legia - wygrała 1:0 po bramce Michala Gottwalda w 49 minucie. W środę piłkarze szkockiego klubu odwiedzili pacjentów dziecięcego szpitala w Krakowie Prokocimiu.
W dzisiejszym meczu ma wystąpić Maciej Żurawski, który w latach 1999-2005 bronił barw krakowskiego klubu. Pojawi się jednak najprawdopodobniej tylko na kilka minut, ale to wystarczy, aby krakowska publiczność podziękowała mu za występy przy Reymonta. W barwach Wisły popularny "Żuraw" rozegrał ponad 150 spotkań i strzelił ponad 120 bramek. Do szkockiego klubu przeniósł się latem 2005 roku.
Spotkanie Wisła - Celitc rozpocznie się o godz. 20.00. Transmisja w Polsat Sport.