Facebook Google+ Twitter

Dzisiaj dowiemy się o przyszłości Dragomira Okuki w Wiśle

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2006-11-21 07:40

Wisła gra źle, jak nigdy od , przejęła ją myślenicka Tele-Fonika. Trudno się zatem dziwić, że przy ul. Reymonta robi się bardzo gorąco. A jak uczy historia, gdy drużynie "Białej Gwiazdy" nie idzie, głową płaci za to trener. I wiele wskazuje na to, że dzisiaj może dojść przy ul. Reymonta do zmiany szkoleniowca.

Ale istnieje i drugi scenariusz, według którego Okuka otrzyma dzisiaj od zarządu poparcie i będzie mógł pracować w klubie przynajmniej do ostatniego meczu w Pucharze UEFA. Wczoraj w Wiśle nikt nie chciał rozmawiać szerzej na temat przyszłości zespołu.
Mauro Cantoro wraz z kolegami zostali wezwani do klubu dziś, na godz. 10 Fot. Jacek KoziołWiceprezes Adam Nawałka, zapytany czy klub ma zamiar podjąć jakieś bardziej drastyczne środki w celu poprawy gry zespołu, odparł: - Wszystko będzie wiadomo we wtorek. Wtedy podjęte zostaną ostateczne decyzje. Mamy spotkanie zarządu, będziemy analizować sytuację, a na razie proszę o cierpliwość. Nawałka nie chciał zatem ani potwierdzić, ani zaprzeczyć pogłoskom, które wczoraj pojawiły się w Krakowie, że dzisiaj nastąpi zmiana szkoleniowca. - Mamy spotkanie zarządu i po nim będą decyzje - powtórzył tylko.
Tym pogłoskom o zmianie trenera zaprzecza jednak zdecydowanie drugi z wiceprezesów, Jerzy Jurczyński, który mówi: - Nie będziemy robili zamieszania w klubie. Przed drużyną są teraz ważne mecze w Pucharze UEFA i piłkarze mają się skoncentrować na nich.
Zawodnicy o sytuacji, w jakiej znalazł się zespół będą rozmawiać dzisiaj z działaczami. Co prawda trening mają o godzinie 11.30, ale zostali wezwani do klubu już na 10. Czy po to, żeby dowiedzieć się o zmianie trenera? - To spotkanie było planowane już wcześniej, po meczach z Ruchem i Bełchatowem - dodaje Jurczyński. - Nie było jednak kiedy go zorganizować, bo sześciu zawodników wyjechało na mecze reprezentacji Polski i Australii. Jak to wszystko się zakończy będziemy wiedzieć dzisiaj. Jakaś decyzja musi zostać podjęta, choćby i z tego powodu, że Wisła wyjeżdża na mecz Pucharu Ektraklasy z Zagłębiem Lubin, a ktoś w tym spotkaniu musi ją poprowadzić.
Czy nadal będzie to Okuka?
 
<a href="http://ads.naszemiasto.pl/adclick.php?n=be779688" target="_blank"><img src="http://ads.naszemiasto.pl/adview.php?n=bbe779688&amp;what=zone:403&amp;target=_blank&amp;source=krakow" border="0" alt="" /></a>

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.