Facebook Google+ Twitter

Dzisiaj rusza Burn Selector Festival!

Przed nami dwa wieczory i noce, wypełnione muzyką: nadchodzi Burn Selector Festival, elektroniczno-alternatywne zakończenie sezonu letnich festiwali! Wystąpią: The Knife, M.I.A., James Blake, Jessie Ware i wielu innych.

The Knife pokażą w Warszawie swój Shaking The Habitual Show, opisywany przez wpływową stronę Resident Advisor jako „mizantropiczny, wymagający, artystyczny”. Magazyn online The Quietus nazywa go „brutalnym, niepokojącym, fantastycznym dziełem”. Tak czy inaczej, warto przygotować się na występ, który zmieni sposób postrzegania koncertów. Widowisko jest oparte na najnowszym albumie The Knife. Z nowym, jeszcze nie wydanym materiałem na Selectorze pojawi się M.I.A., której album "Matangi" ukaże się w listopadzie. Już teraz możemy spodziewać się gorączki na parkiecie dzięki takim utworom z albumu jak "Bring The Noize" czy "Come Walk With Me".
Tuż przed premierą debiutanckiego albumu, a po raz pierwszy w Polsce, pokaże się świetnie oceniany przez krytyków brytyjski zespół Factory Floor. O swoje przyjęcie nie muszą się obawiać James Blake i Jessie Ware. Ich albumy, odpowiednio "James Blake" i "Overgrown" oraz pokryty złotem "Devotion", należą do faworytów polskiej publiczności. Podobnym statusem od lat cieszy się nad Wisłą angielska grupa Archive.
Ze specjalnym, jubileuszowym setem Ed Banger Mega Mix przyjedzie reprezentacja francuskiej wytwórni Ed Banger Records, w tym roku obchodzącej dziesiąte urodziny. Z tej okazji, szef Ed Bangera Busy P zagra wyłącznie utwory artystów z własnej stajni, a jest w czym wybierać: Justice, Mr. Oizo, Uffie, DJ Mehdi to tylko kilka nazwisk, przychodzących do głowy a propos francuskiego labelu. Obok Busy P wystąpi inny jej reprezentant, taneczno-funkowy Breakbot, oraz łączący beat z soulem przyjaciel wytwórni Para One.
Kixnare w wersji live, Rebeka i UL/KR zaprezentują to, co najlepsze w polskiej alternatywie i elektronice, a sety DJ-skie Patryka Niedzieli, Klavesa i innych sprawią, że nie będziecie chcieli wyjść spod selectorowych namiotów do samego końca.
Po koncertach zapraszamy na Burn Selector Afterparties w klubie 1500m2. W piątek i w sobotę zaprezentują się tam gwiazdy muzyki elektronicznej: Mario Basanov, Bobby Champs, DJ Rum i polscy rezydenci klubu: SLG, Tom Encore, Chmara Winter, BLCKSHP, Marcin Krupa, Falcon1, U Know Me Crew. Wstęp na Afterparties jest darmowy dla osób z opaskami festiwalowymi.

W festiwalowej strefie Pijalnia/Jadalnia/Przebieralnia do kupienia będą kolekcje projektantów TFH - Tymczasowego Butiku. Z wyborem najlepszego jedzenia pokażą się Bobby Burger, Jakie Taco, Zapiekanka Snack Bus, Co Ja Ciacham, Pasta Mobile i Yellow Dog.

Kilka praktycznych informacji:
Godziny otwarcia terenu: 17:00-3:30 w każdy dzień festiwalowy
Godziny wymiany biletów na opaski: 16:00-1:30 w każdy dzień festiwalowy
Na terenie festiwalu znajduje się parking dla rowerów
Punkt wymiany biletów na opaski, kasa biletowa oraz depozyt znajdują się przy wejściu głównym na festiwal (od strony ul. Puławskiej).


Bilety na Burn Selector Festival:
Karnet dwudniowy: 245 zł
Bilet jednodniowy: 155 zł

Bilety do nabycia na www.altersklep.pl, w punktach sprzedaży Ticketpro oraz w kasie biletowej na terenie festiwalu. Godziny otwarcia kasy biletowej: 12:00–1:30 w każdy dzień festiwalu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.