Facebook Google+ Twitter

Dzisiejsze atrakcje w Gdyni

Piątek, 28 czerwca, w Gdyni zapowiada się interesująco. Tym bardziej, że pogoda dopisuje.

 / Fot. materiał organizatoraNa dzisiaj w Gdyni zapowiedziano wiele atrakcji. A wszystko w ramach obchodzonego w tym mieście Święta Morza i Święta Marynarki Wojennej RP.

Z okazji 60. lecia Muzeum Marynarki wojennej organizatorzy zapraszają do bezpłatnego zwiedzania Muzeum z przewodnikiem. A w samo południe odbędą się pokazowe zajęcia edukacyjne.

O godz. 14 na akwenie portowym odbędą się morskie pokazy odbijania promu z rąk terrorystów. W pokazie wezmą udział jednostki antyterrorystyczne. Następnie jednostki ratunkowe podejmą się opanowania pożaru na statku i udziela pomocy poszkodowanym. Pokaz potrwa około godziny.

Na godzinę 17 zaplanowano spotkanie z cyklu "Człowiek z pasją...". W Budynku Muzeum MW gościem będzie podwodniak, kmdr. por. Piotr Pawłowski.

W między czasie na wodach Zatoki Gdańskiej będzie można obserwować zmagania żeglarzy w dwudniowych regatach. Zawodnicy będą rywalizować o Puchar Dowódcy Marynarki Wojennej.

Na zakończenie dnia o godzinie 21 zapraszamy na plac przed Oceanarium Gdyńskim, gdzie obędzie się pierwszy koncert galowy Festiwalu Orkiestr Wojskowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tak wyglądały pokazowe ćwiczenia: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.