Facebook Google+ Twitter

"Dzisiejsze doniesienia prasowe dotyczące Euro to spekulacje"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-07 11:35

To UEFA zdecyduje o liczbie miast organizatorów Euro 2012, a pojawiające się do tej chwili informacje na ten temat mają tylko i wyłącznie charakter spekulacji - zapewnia prezes PL 2012 Marcin Herra. Dzisiejsza "Gazeta Wyborcza" napisała, że zarówno w Polsce jak i na Ukrainie będzie po 5 miast gospodarzy. Dziennik "Polska" pisze natomiast, że finały zorganizują po trzy miasta.

Prezes PL 2012 Marcin Herra podkreśla, że komitet organizacyjny interesują tylko oficjalne ustalenia UEFA. "Są one bardzo klarowne - będzie od sześciu do ośmiu miast" - dodał Herra. Przypomniał, że nazwy miast gospodarzy Euro 2012 poznamy w środę, po posiedzeniu Komitetu Wykonawczego UEFA w Bukareszcie.
Prezes PL 2012 zauważył, że burza medialna towarzysząca przygotowaniom do EURO 2012 to nic nowego, a podobnie było w przypadku przygotowań do poprzednich turniejów.

Dziś do siedziby UEFA w Nyon w Szwajcarii udaje się polska delegacja z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim i prezesem PZPN Grzegorzem Lato. Mają tam przedstawić sprawozdanie ze stanu przygotowań do turnieju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.