Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3480 miejsce

Dzisiejszy koncert Lenny'ego Kravitza w Atlas Arenie odwołany. Muzyk wystąpi 15 grudnia w Łodzi

Planowany na 3 listopada w łódzkiej Atlas Arenie koncert Lenny'ego Kravitza został odwołany z powodu choroby artysty. Koncert zostaje przeniesiony na 15 grudnia 2014 roku.

 / Fot. Fot.Larry Darling/(CC BY 2.0)/flickrLenny Kravitz, amerykański muzyk, wokalista, autor tekstów i producent, 3 listopada miał wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Z powodu choroby Kravitza, dzisiejszy koncert został odwołany o czym poinformował promotor koncertu Live Nation:

"Lenny Kravitz zmuszony jest przełożyć występ zaplanowany na 3 listopada 2014 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Według zalecenia lekarza Artysta po przebyciu infekcji wirusowej musi teraz wypoczywać. Koncert zostaje przeniesiony na 15 grudnia 2014 roku. Miejsce koncertu nie ulega zmianie". Organizator dodaje, że wszystkie bilety za zaplanowany dziś koncert będą honorowane na nową datę: 15 grudnia. Klienci, którzy chcieliby zwrócić bilety proszeni są o kontakt z info@eventim.pl. Zwroty przyjmowane będą do 17 listopada.

Lenny Kravitz zachorował na początku ubiegłego tygodnia. Odwołał trzy koncerty - w Estonii, na Litwie i na Białorusi. Przyjechał do Łodzi, gdzie od kilku dni leczył się w hotelu Andel's.

Amerykański muzyk rockowy znany jest przede wszystkim z takich przebojów jak "Fly Away", czy "Are You Gonna Go My Way". Płyty nagrywa już od ponad 20 lat, łącząc w swojej twórczości rock, pop i funk. Jego twórczość jest inspirowana takimi postaciami jak Jimi Hendrix, John Lennon i Stevie Wonder.

Zobacz także: Robbie Williams 17 kwietnia w Polsce. Muzyk wystąpi w Kraków Arenie


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.