Facebook Google+ Twitter

Dzisiejszy mailing przygotowali dla Was Autorzy!

Dzisiejszy mailing przygotowali dla społeczności Wiadomości24.pl jej Autorzy. Przy okazji weekendu postanowiliśmy wprowadzić drobną odmianę, żeby było ciekawiej.

Klawiatura / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Skandynawska_klawiatura_ubt.JPGPrzygotowywany przez redakcję mailing, co wieczór trafia do 23 tysięcy osób. Dzisiaj postanowiliśmy urządzić mały eksperyment. W tej grupie dyskusyjnej zbieraliśmy propozycje Autorów, dotyczące tekstów jakie powinny pojawić się w dzisiejszym newsletterze.

Czy pomysł okaże się nową tradycją, zależy tylko i wyłącznie od Waszego zainteresowania całą zabawą :) Wspólny mailing raz w tygodniu? Częściej? Co sądzicie?

Czekamy także na Wasze uwagi dotyczące naszego newslettera? Co zmienić? Co jest potrzebne, a co nie?

Poniżej wklejam treść historycznego mailingu. Wiem, że macie go na skrzynkach, ale jak przypadkiem skasujecie? ;)

Historyczny mailing Wiadomości24.pl! Przygotowany przez Autorów

Witajcie!

Miło mi, że to ja mogę zapowiedzieć historyczny, przełomowy, bombastyczny, najlepszy i najfajniejszy mailing w historii Wiadomości24.pl. Dlaczego? Ponieważ jest on dziełem członków naszej społeczności (więcej szczegółów na temat naszej dzisiejszej zabawy poznacie czytając materiał: Dzisiejszy mailing przygotowują dla Was Autorzy!).

A teraz czas na najważniejsze. Gotowi? Zaczynamy!

1. Wywiad Agnieszki Drążek z podróżnikiem Janem Melą polecają Jola Paczkowska, Ewa Żak,
Rafał Gdak i Łukasz Mróz. Cały tekst przeczytacie klikając TUTAJ.

2. Duża zainteresowanie wzbudził tekst Agaty Marczewskiej o sukcesie Autora Wiadomości24.pl. Filip Jurzyk, autor tekstu Gdzie jest Emil Petrov? zajął drugie miejsce w konkursie na Europejską Nagrodę dla Młodych Dziennikarzy 2010. Materiał do mailingu wybrali: Jola Paczkowska,
Łukasz Mróz i Mariusz Michalak.

3. Uwadze naszych Autorów nie umknęły kwestie organizacyjne. O tym, że 16 kwietnia w Warszawie odbędzie się spotkanie dziennikarzy obywatelskich przypomnieć wespół z Łukaszem Kłosińskim postanowiła Beata Sobiecka.

4. - Czarny ubiór, glany, smutne, często zamyślone oczy, słuchawki na uszach, gitara na plecach... Kim oni są? Co czują i myślą? I co tak naprawdę gra w ich słuchawkach, a przede wszystkim w ich duszy? - pisze w swoim tekście Katarzyna Jakubowska. Jej materiał postanowił wskazać Paweł Suski.

5. - W najbliższą sobotę odbędzie się akcja Motoserce. Podczas akcji w całym kraju będzie trwała zbiórka krwi, którą organizatorami są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. I Ty możesz dołączyć do akcji. Pomóż dzieciom i oddaj krew - czytamy w materiale Ewy Krzysiak. Jej tekst wybrał Mariusz Michalak.

6. - Nie tylko dla koneserów... - napisała Beata Sobiecka, wskazując tekst Janiny Bieleńko Zostań koneserem. Część 1. - Muzeum Narodowe we Wrocławiu. Tekst spodobał się także Joli Paczkowskiej.

7. Tadeusz Stube uznał za ważny tekst Dawida Serafina. Materiał o wyczynie krakowskich taksówkarzy przeczytacie KLIKAJĄC TUTAJ.

8. Na koniec Dorota Michalczak zaprasza na Kwietniowy spacer w zbąszyńskim parku.

Mam nadzieję, że pomysł wspólnego mailingu Autorów i redakcji przypadł Wam do gustu :)
Kiedy powtórka?

Pozdrawiamy!
Jola, Ewa, Dorota, Beata, Rafał, Mariusz, Paweł, Łukasz, Tadeusz i Mateusz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Co weekend fajnie by było. Sam bym się włączył do zabawy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyszło super:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ładnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taki mailing mogę czytać :) Na 5+.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już po wszystkim. I co sądzicie? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zabawa wydaje się fajna. Moja luźna propozycja jest taka niech weekendowy meiling będzie tworzony z udziałem autorów. Sam wpisałem już propozycje tematów do dzisiejszego. Wtedy można by zamieścić więcej niż tylko 3 czy 4 informacje. Dałoby to większą możliwość zapoznania się z najciekawszymi materiałami tym użytkownikom którzy z powodu braku czasu przeglądają serwis wieczorem.
Idąc za ciosem. Może warto pomyśleć o zmianie terminu wysyłania wiadomości. Czasami wysyłane są ok 22. Może jakby to było ok 20 to więcej osób by zajrzało do świeżych ciekawych tematów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.