Facebook Google+ Twitter

Dziwisz o skandalu w Watykanie: Kamerdyner nie pracował w apartamentach Jana Pawła II

"Kamerdyner papieski Benedykta XVI, Paolo Gabriele, nie pracował nigdy w prywatnych apartamentach Jana Pawła II "- poinformował KAI, w imieniu kard. Stanisława Dziwisza, ks. prałat Robert Nęcek, rzecznik Krakowskiej Kurii Metropolitalnej.

Ks. Robert Nęcek odniósł się w ten sposób do insynuacji, jakoby wieloletni seretarz papieża Jana Pawła II wprowadzł do prywatnych apartamentów papieskich Paolo Gabriele'a, którego oskarżono o przekazywanie zastrzeżonych dokumentów watykańskich mediom włoskim - podaje serwis Franciszkańska 3.Skandal w Watykanie. Papieski kamerdyner aresztowany!


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 30.05.2012 20:39

Zaprawdę powiadam Wam,wszystko jest płatne !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
potato
  • potato
  • 30.05.2012 11:24

...Dziennik przypomina, że Gabriele, czciciel świętej Faustyny Kowalskiej, uważany za niezwykle oddanego papieżowi, został wprowadzony do prywatnego apartamentu w Pałacu Apostolskim za pontyfikatu Jana Pawła II przez jego ówczesnego sekretarza, dzisiaj kardynała Stanisława Dziwisza....
..."Kamerdyner papieski Benedykta XVI, Paolo Gabriele, nie pracował nigdy w prywatnych apartamentach Jana Pawła II " ...
Może nie pracował w najbliższym otoczeniu JPII. co nie wyklucza wprowadzenia na salony Pałacu Apostolkiego i oczekiwania na swoją szansę po rekomendacjach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.