Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7669 miejsce

Dziwne "dźwięki z nieba" - co słyszała mieszkanka stolicy?

Po raz pierwszy ich pojawienie odnotowano w sierpniu ubiegłego roku w Kijowie i Baku. Obecnie jest to zjawisko powszechne, a doniesienia napływają niemal z całego świata.

http://warszawa.wikia.com/wiki/Plik:Jezioro_Balaton.jpg / Fot. Michcik, WikipediaMimo faktu, iż duża część filmów publikowanych w Internecie to niewątpliwie zwykłe oszustwa, zjawisko wydaje się być jak najbardziej autentyczne. Relacji ciągle przybywa. Co warto podkreślić, z jakichś powodów nie notuje się ich w Afryce.

W Polsce także są ludzie, którzy utrzymują, że zetknęli się z tym fenomenem. Jedną z takich osób jest p. Monika - mieszkanka warszawskiej dzielnicy Praga Południe.

Czytaj też: "Tajemicze dźwięki" - najlepszy viral w historii Internetu? [Wideo]


Osoba ta słyszała zagadkowe dźwięki (bardzo podobnego do tych pojawiających się w różnych zakątkach świata) dwa razy w styczniu br. roku. Wspominaliśmy o tej sprawie w jednej z naszych ostatnich publikacji. Wczoraj nasze ekipa Projektu NPN, organizacji zajmującej się badaniem i dokumentowaniem niewyjaśnionych zjawisk spotkała się z Panią Moniką, czego efektem jest m.in. materiał, który Państwu teraz prezentujemy.W relacji Pani Moniki trzeba zwrócić uwagę na jeden, bardzo istotny element. Otóż, wiele osób poddaje w wątpliwość opisy dotyczące tajemniczych dźwięków, mówiąc, iż gdyby to była prawda, to przecież świadków byłoby o wiele więcej, a nie tylko jakieś wybrane jednostki.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Lol
  • Lol
  • 19.04.2012 19:44

Co słychać spódniczusio?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nicola
  • Nicola
  • 08.04.2012 18:58

Oo jaki Marcin Mizera jest groźny dla niektorych a nie wygląda :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Akurat w stolicy? Możlink z tym związek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głos Pana?

Komentarz został ukrytyrozwiń
metro
  • metro
  • 31.03.2012 09:45

Nie znam Geryla i tego proroctwa Oriona. Nie wiem czym były te dźwięki, ale na pewno nie była to budowa metra. W środku nocy nikt tego nie robi. Po prosu, uważam, że nie wolny niczego odrzucać tylko dlatego, że nie pasuje to nam do światopoglądu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Problem w tym, że rozumiem, Drogi Metrze, i próbuję dociec prawdy racjonalnymi metodami:) Słyszane były dwukrotnie przez... dwie osoby. Nie uważasz, że to nieco mało? Większość z ludzi wypowiadających się o Proroctwie Oriona ma w zwyczaju choćby przypadkowe rzeczy podporządkować tezom Geryla (lub podobnym mu twórcom).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 29.03.2012 17:18

Po erze Barana (która notabene dawno się skończyła) następuje era Ryb.Po niej dopiero jest Wodnik.Każda z nich trwa około 2200 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
metro
  • metro
  • 29.03.2012 13:31

Odgłosy prac przy budowie metra są powtarzalne. Te dziwne dźwięki słyszane były dwukrotnie. Zresztą, czy w środku nocy kopie się metro? :-) Mateuszu, nie drwi z rzeczy, których nie rozumiesz...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też mieszkam na Pradze i też słyszę dziwne dźwięki od jakiegoś czasu. Konkretnie od poprzedniego roku, kiedy zaczęto kopać tutaj metro:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.