Facebook Google+ Twitter

Dziwny spot kandydata PO. Najgorsza reklamówka w kampanii? [wideo]

Nietypowym "spotem" wyborczym może "pochwalić się" Ryszard Listwan, który jest kandydatem PO do Sejmu z powiatu suskiego. Widzowie mogą odnieść wrażenie, że jest to przypadkowy film ze spotkania rodzinnego. Nic bardziej mylnego, "spot" możemy zobaczyć na oficjalnej stronie kandydata.

Przy stole siedzi ojciec i dwóch synów. Zza kamery słychać zapowiedź, że siedzący w środku mężczyzna jest kandydatem PO w wyborach.

Idea, jaka przyświecała twórcy tej reklamówki wyborczej była prosta i zawiera się w zdaniu "synowie pytają, tato odpowiada". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby po wprowadzeniu narratora nie nastała cisza, a po niej okrzyk: "No zapytaj chopie!". Widać też zniecierpliwienie synów, a jeden z nich z rozbrajającą szczerością pyta "Kto wpadł na pomysł zrobienia tego filmu"."Spot" nie będzie raczej dobrą reklamą 62-letniego inżyniera chemika z Suchej Beskidzkiej. Ma jednak szansę na "Złotą Malinę" w kategorii "najgorszy spot wyborczy".

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

thx Adamie za gratulacje ;-)
też się cieszę że prawo mamy w sercach i sprawiedliwość nami kieruje
i fajnie że ktoś to docenia na Platformie Obywatelskiego dziennikarstwa

Komentarz został ukrytyrozwiń

O tak, pogratulujmy Rafałowi Gdakowi i Przemysławowi Leniakowi. Panowie, pisowskie bielmo Wam na oczy weszło? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 30.09.2011 10:23

Panie Chorążewicz, doskonale zrozumiałem :). To miał być dowcip, nawet emota wstawiłem. No, ale to trzeba próbować zrozumieć :).
Co do skrótów, to tamten był nieudaczny, niech pan uważa na ulicach, bo przez złą interpretację skrótu ( np.przejścia dla pieszych) może się coś złego wydarzyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał zajadłym PiS-owcem?
bosz...
Rafale a byłeś już okrzyknięty rabinem lub księdzem?
ja kolekcjonuję takie "funkcje"...
...
Powiedziałbym że po tym można rozpoznać dobrego dziennikarza że ma wrogów w różnych opcjach...
Rafał został więc jakby nobilitowany...
hmm...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał Gdak, zajadły pisowiec, znów miesza z błotem PO. Czy w tym serwisie są już sami zwolennicy MaciArewicza? Okładacie się trumnami, a dziennie giną na drogach dziesiątki ludzi. Wzięlibyście się do roboty, a nie tylko wgapiali w Kaczyńskiego. Jedynie Adam Pyrsk Ludkowie Podgórski ratuje jakoś honor tu, ło rany ale się zniesmaczyłem, idę pooglądać TVN24. Tylko Platforma, tylko Palikot!*
* ;););)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Chorążewicz
  • Marek Chorążewicz
  • 30.09.2011 09:54

@levy
Jaki nick takie myślenie. Gdybyś dokładnie przeczytał mój wpis, to wiedziałbyś, że nie o ten klip wideo chodzi. On niczym w sumie nie różni się w treści od tych profesjonalnie nagranych.

Jedno okienko to skrót myślowy, który obrazuje reformowanie administracji państwowej i jej służebną rolę w załatwianiu spraw obywateli. To ty opowiadasz farmazony, bo tego nie widzisz, albo nie chcesz widzieć. Żyjesz widocznie w innym świecie i nie bywasz w urzędach różnego szczebla.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 30.09.2011 09:12

Jakie wielkie pieniądze? Ktoś sobie nagrał nieporadną dyskusję. ( choć pan po lewej zadaje tacie konkretne pytania :).

Panie Chorążewicz odpowiada pan farmazony, kto panu 'nagadał'', że założy pan spółkę z o.o. w jeden dzień? Pana przyszli wspólnicy?

W jednym okienku to się załatwia działalność gospodarczą prowadzona na wpis do Ewidencji Dzielności Gospodarczej.
Niezadowolony co bzdury opowiada, pan się zastanowi, czy pan podoła taką firmę prowadzić, skoro kłopot sprawia panu interpretacja ''jednego okienka''.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest rzeczywiście jak z komedii Barei. Byłoby mi do śmiechu, gdyby nie to że ten cyrk wyborczy kosztuje ogromne pieniądze. Nikt ci tyle nie da, co ja ci obiecam! Dotyczy to wszystkich kandydatów, bez wyjątku. Obiecanki w takiej lub innej formie. Nikt nie mówi, że jak będziemy reformować państwo to będzie bolało. Im mniej kandydat wie o gospodarce, tym lepiej dla tych, co mu pokażą później w jakiej jesteśmy sytuacji i człowiek od razu spuści z tonu. Tacy kandydaci są najlepsi, ale... dla starych wyjadaczy, których gęby oglądamy już 20 i więcej lat. Dla nich jedynym zmartwieniem jest jak trwać na salonach, a nie jakaś tam gospodarka. O zakładaniu firm w jednym okienku można napisać już grubą księgę. Tymczasem proponuję zostać założycielem spółki z.o. Zobaczycie co z tej paplaniny o ułatwieniach zostało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
maja kubek
  • maja kubek
  • 28.09.2011 12:28

Prawie 13 000 wejść druk w Rzeczpospolitej cztery stacje TV +szkło (kontaktowe jak zawsze ręka na pulsie)a tu analizy i lament niebotyczny.Ktoś z małegho miasta namieszał i wrzask zazdrośników.Troche luzu i na wybory.

Komentarz został ukrytyrozwiń
burek adam
  • burek adam
  • 28.09.2011 07:27

A gdzie poczucie humoru.Ciepła scena autoironia a tak naprawdę trochę świeżości w tej mizerii wyborczej.Czy ten jazgot to nie frustracje.Tak na marginesie spróbujcie takiej sztuczki z własnymi dziecmi na obojętnie jaki temat a potem się pośmiejemy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.