Facebook Google+ Twitter

"Dziwoląg o nazwisku Grodzkie". Korwin-Mikke o Annie Grodzkiej

W sieci zawrzało po tym, jak Janusz Korwin-Mikke napisał, że zna ludzi, którzy by zwymiotowali, gdyby dotknęli posłanki Ruchu Palikota, Anny Grodzkiej.

Wszystko zaczęło się od wpisu Korwina-Mikkego w Nowym Ekranie, w którym skrytykował posłankę RP za to, że swoją zmianę płci wykorzystała do lansu politycznego (według Korwina dostała się do Sejmu, tylko dlatego, że jest "dziwadłem"). W opinii lidera KNP taka postawa jest karygodna. Korwin tłumaczy, że po ulicach chodzą nawet nekrofile i nie przeszkoda mu to dopóty, dopóki się z tym nie afiszują.

Jego krytyka Grodzkiej jest też odpowiedzią na pomysł Ruch Palikota, aby pozwać Sejm, z powodu obecności w nim krzyża. "Ruch Janusza Palikota zagroził pozwaniem do sądu... Sejmu! Za to, że wiszący tam krzyż ich brzydzi. A jeśli innych posłów brzydzi siedzące Grodzkie?" - pisze Korwin i dodaje: "Na pewno są ludzie, którzy zwymiotowaliby, gdyby dotknęło ich Grodzkie. Natomiast nie znam ludzi, którzy by wymiotowali po zetknięciu się z krzyżem".

Warto zwrócić uwagę, że Korwin określa posłankę Ruchu Palikota, słowem: "Grodzkie". Lider KNP nie uważa jej ani za kobietę, ani za mężczyznę: "Grodzkie nie jest kobietą - bo nie może rodzić dzieci. Grodzkie nie jest mężczyzną - bo nie może płodzić dzieci. Miejsce Grodzkiego jest nie w Sejmie, lecz w cyrku - gdzieś pomiędzy kobietą z brodą, a murzynem z 20-calowym interesem. Bo normalna kobieta brodę - jeśli się jej trafi - goli. Jeśli ją pielęgnuje i się nią szczyci - to niech się nie dziwi, że jest pokazywana palcami" - pisze.

Wypowiedzi Korwina-Mikkego bardzo dotknęły samą Grodzką i jak mówi posłanka Ruchu Palikota doprowadziły ją do płaczu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

issa
 • issa
 • 18.07.2012 22:17

Panie Wink, ba! gdyby było wiadomo czy to kobieta.
JKM całkiem kulturalnie to, to określił.
Duże brawa dla JKM

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
 • -
 • 18.07.2012 20:21

Martyński -młody ,a jaki zdecydowany.Jak ci się podoba pan Ania to powiedz ,a nie zabawiaj się w cenzora.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak jak napisała Jadwiga Kowalczyk - wulgarne i obraźliwe wpisy będą kasowane zgodnie z regulaminem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
b.ojciec
 • b.ojciec
 • 18.07.2012 17:33

Jeśli brać pod uwagę, to co w postach pod artykułem zostało wypisane, to "polska tolerancja" jest mitem, poczynając od samego Korwina-Mikkego. Zawsze uważałem go za pajaca, ale teraz przechodzi samego siebie. Może to skleroza? Nie zamierzam w ogóle dyskutować z nim ani z autorami postów obrażających inną osobę, np. panią Grodzką.

A wystarczy tak mało: rób, co chcesz, ale nie krzywdź innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oświadczenie:
Wyrażanie poglądów na temat pana JKM czy pani Grodzkiej z użyciem mowy rynsztokowej i wyszukanych wulgaryzmów narusza regulamin; dlatego wszystkie te wpisy usunęłam osobiście i proszę nie nazywać tego cenzurą.
Czym ( wy, skasowani) - różnicie się od JKM?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zetka
 • Zetka
 • 18.07.2012 16:25

@maja grodzka: primo: JKM nie używał bluźnierstw, tylko używał kulturalnego języka. due: JKM powiedział prawdę o niej/nim/tym.

Nie powinno w ogóle być zgody na takiego rodzaju operacje! Co z tego, że medycyna takie rzeczy umożliwia, skoro po operacji to i tak trudno określić co to jest, skoro wszystko co świadczy o płci jest po prostu sztuczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KKOP
 • KKOP
 • 18.07.2012 15:40

@sidonia: Ja cały czas uważam, że sam siebie możesz wackiem przezywać, bo takie pomyjowate wypowiedzi tylko wacki wypisują w komentarzach. Co do demencji starczej to chyba ciebie już dotknęła i twoj wacek nie-teges, i dlatego tak zachowujesz się na tym forum jak ostatnia .... <cenzura>.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż. Wiedziałem, że JKM jest dziwny, ale zawsze miałem go za człowieka kulturalnego, a tu niespodzianka! Okazało się, że to zwyczajny cham pozbawiony zahamowań. Mężczyzna nie wypowiada się tak o kobiecie niezależnie od tego czy mu się ona podoba czy też nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mika Skorwina
 • Mika Skorwina
 • 18.07.2012 15:01

Też bym zwymiotowała!

Komentarz został ukrytyrozwiń
henryk55ok
 • henryk55ok
 • 18.07.2012 14:08

nie bedzie mamy i taty,a jedynie rodzice,nie bedzie męża i żony tylko partnerzy.W dokumencie nie bedzie wzmianki żonaty,zamężna ,a zapartnerowany.Naprawde,krzyż w sejmie nie razi,ale ma pan racje panie Korwin.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.