Facebook Google+ Twitter

E- urząd w Łodzi. Sprawny, ale powolny

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-03-24 09:38

Dopiero po miesiącu od złożenia przez nas skargi, czyli na granicy urzędowego terminu, "Dziennik Łódzki" otrzymał odpowiedź na wątpliwość wyrażoną za pośrednictwem formularza e-urzędu. Poruszyliśmy sprawę ustawienia znaku zakazu wjazdu na parking przy łódzkim magistracie, gdzie znajdują się m.in. miejsca dla petentów i niepełnosprawnych.

http://e-lodz.uml.lodz.pl/W piśmie podpisanym przez rzecznika prezydenta Łodzi Kajusa Augustyniaka czytamy m.in.: "Parking miejski od strony pasażu Schillera jest oznakowany prawidłowo. Ma Pan jednak rację, że znak zakazu wjazdu na parking od strony pl. Komuny Paryskiej stawia w trudnej sytuacji osoby chcące tam zaparkować, w tym również interesantów UMŁ. Znak ten został przed laty ustawiony przy wjeździe od strony Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego, na jego wniosek. Z informacji, które uzyskałem w Urzędzie Wojewódzkim, wynika, że można spodziewać się zmiany oznakowania parkingu".

Odpowiedź może satysfakcjonować, jednak termin realizacji - stanowczo nie. Zwłaszcza że e-urząd http://www.eurzad.uml.lodz.pl miał usprawnić pracę magistratu. Jak na razie wszystko zostało po staremu.

Marek Machwitz - Dziennik Łódzki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.