Facebook Google+ Twitter

EastWest Rockers: urodzinowo w warszawskiej Stodole

To największy koncert EastWest Rockers w trasie na 5-lecie istnienia. W Stodole zagra nie tylko ten najbardziej znany polski reggae'owy soundsystem, ale i Miodu (Jamal), Sokół, Marika, Singledread, Pablo27 i Tomson (Afromental).

EastWest Rockers / Fot. Jan Szymański, źródło: materiały prasoweKilka tysięcy ukontentowanych fanów reggae i dancehallu to bilans zagranych do tej pory kilku koncertów trasy EastWest Rockers. Z nowym programem, urodzinowymi gośćmi z pierwszej ligi polskiego reggae i prezentami dla przybyłych na koncert, chłopaki z EWR podczas koncertów oferują fanom swoisty rząd dusz w swoim wykonaniu - bo emocje są naprawdę duże.

Promując swą druga płytę "Jedyna broń", niedługo wychodzący album solowy jednego z trzech wokalistów EWR - Ras Luty "Jeśli słyszysz", a przede wszystkim świętując ze swymi fanami piąte urodziny sounsystemu, EastWest warszawiakom zafundowało koncert pełen niespodzianek i naszpikowany gościnnymi występami doskonałych muzyków.

Bilety do nabycia w cenie 30 zł (studenci, przedsprzedaż), 33 zł (pozostali, przedsprzedaż) i 38 zł (wszyscy, w dniu koncertu).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.