Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31211 miejsce

EastWest Rockers we Wrocławiu w wyjątkowej koncertowej odsłonie

Najgorętszy reggae'owo-dancehallowy soundsystem już dwa tygodnie cieszy uszy i oczy fanów jamajskich brzmień na koncertach podczas swej jubileuszowej trasy. W najbliższą niedzielę Wrocławianie zobaczą jednak chłopaków w wyjątkowej odsłonie.

EastWest Rockers, materiały prasowe / Fot. Jan SzymańskiWrocławianie 5-lecie Eastwest Rockers będą mieli okazję uczcić podwójnie. W klubie alibi, 18 października, gościć będą bowiem nie tylko Grizzlee, Cheeba, Ras Luta, Jah Laptop i Kuba 1200, ale również ich goście z czołówki polskiego reggae.

Gościnnie na jednej scenie z Eastwest Rockers wystąpi Junior Stress - najbardziej obiecujący nawijacz polskiej sceny, promujący obecnie swą solową płytę "L.S.M.", jeden z najlepszych głosów sceny reggae-dancehall - Miodu z Jamala, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba, Grubson, który także wydał niedawno solowy album oraz Mrozu, Fatum Crew i Zgas.

Cztery pierwsze koncerty jubileuszowej trasy EastWest zgromadziły łącznie 2000 fanów polskiego reggae i dancehall. Na każdej imprezie chłopcy zaprezentowali swój nowy showcase - program, oznaczający w soundsystemowej nomenklaturze prezentację dotychczasowego dorobku.

Kuba1200, menedżer i selektor składu podsumowuje - "Nowy program, nowy sprzęt muzyczny i nowa oprawa sceny, od wizuali i świateł po flagi daje nam samym nową, fajną energię która wychodzi do publiczności i wraca sto razy mocniej, to sprawia że koncerty jeszcze bardziej zapadają w pamięć." Póki co mamy tej energii już przynajmniej na następne 5 lat.

Koncert zaczyna się o godzinie 21, bilety kosztują 22zł w przedsprzedaży, 27zł w dniu koncertu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wyczerpująco i sensownie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.