Facebook Google+ Twitter

easyMarkets na konferencji Wall Street

Na początku czerwca w Karpaczu odbędzie się kolejna, dwudziesta pierwsza, edycja konferencji Wall Street. W wydarzeniu uczestniczyć będzie także easymarkets.

Konferencja Wall Street poświęcona jest możliwościom inwestycyjnym oferowanym przez rynki kapitałowe, towarowe, walutowe. Na Targach Twoje Inwestycje, które zaplanowano na 2 czerwca, swoje stanowisko będzie miał także easyMarkets. Broker usług tradingowych online opowie między innymi o opcjach waniliowych oraz usłudze dealCancellation.

Konferencja to doskonała okazja do spotkania i wymiany doświadczeń. Będzie nam miło spotkać się inwestorami, porozmawiać o współpracy, rynku i omówić perspektywy inwestycyjne. Zainteresowanym zaprezentujemy także nasze narzędzie dealCancellation, które pozwala na anulowanie transakcji w ustalonym czasie oraz odzyskanie zainwestowanych środków – wyjaśnia Nina Kozińska, Business Development Manager easyMarkets.

Zespół easyMarkets na wszystkich zainteresowanych będzie czekał na stanowisku nr 24 w sali bankietowej na 7 piętrze, w godzinach od 14.15 do 16.15.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.