Facebook Google+ Twitter

E-biznes w Europie Centralnej

Rynek handlu w sieci rozwija się bardzo dynamicznie. Jednak Europa Centralna jest regionem, który ma jeszcze w tej kwestii sporo do nadrobienia. Już niedługo będzie okazja, żeby o tym porozmawiać.

W dniach 23-24 września do Polski przyjadą specjaliści e-biznesu z całego świata, a okazją do spotkania będzie organizowana przez Grupę Allegro międzynarodowa konferencja e-nnovation.

Konferencja "e-nnovation - e-commerce w Europie Centralnej" to spotkanie, na którym praktycy e-biznesu, m.in. z Brazylii, USA, Finlandii czy Wielkiej Brytanii, podzielą się swoimi doświadczeniami z przedsiębiorcami z Polski i pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Poruszone zostaną tematy związane z rozwijaniem start-upa, poszukiwaniem inwestora, zakładaniem sklepu internetowego. Goście będą rozmawiać także o nowych trendach na rynku e-commerce, m.in. o zakupach grupowych, wykorzystaniu sieci społecznościowych w e-handlu, geolokalizacji czy stosowaniu e-usług przez operatora pocztowego.

Na e-nnovation przyjadą właściciele sklepów internetowych, managerowie zarządzający firmami z branży e-biznesu, specjaliści dostarczający oprogramowanie dla branży e-commerce, blogerzy, przedstawiciele marketingu i public relations oraz pracownicy i pasjonaci IT. Spotkanie będzie także wartościowe dla osób, które stawiają pierwsze kroki w e-commerce i chcą zaczerpnąć trochę praktycznej wiedzy.

Częścią konferencji jest również konkurs na najlepszy w Europie Centralnej pomysł na biznes internetowy - "Start with e-nnovation". Podczas pierwszego dnia zaprezentuje się sześciu finalistów, a drugiego ogłoszony zostanie zwycięzca, który otrzyma 10 000 euro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.