Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18870 miejsce

E-book Zawód: Korepetytor do pobrania za darmo

E-book "Zawód: Korepetytor" jest pierwszą w Polsce publikacją dedykowaną w całości branży korepetytorskiej, zawierającą przydatne informacje z zakresu prawa, księgowości, marketingu i organizacji zajęć.

zawód korepetytor - kompendium wiedzy / Fot. j.a.E-book "Zawód: Korepetytor" jest pierwszą w Polsce publikacją dedykowaną w całości branży korepetytorskiej i bez wątpienia doskonale spełnia potrzeby tej grupy. To kompendium wiedzy, mające na celu pomóc korepetytorom w usystematyzowaniu wiedzy z zakresu marketingu, organizacji, prawa oraz ekonomii, co pozwala stać się im znacznie bardziej konkurencyjnymi na rynku i zwiększyć przychód osiągany z tytułu udzielania korepetycji.

Korepetytor - podobnie jak nauczyciel - musi charakteryzować się przede wszystkim wybitnym przygotowaniem pedagogicznym. Jednakże, w przeciwieństwie do pracowników systemu oświaty, korepetytor musi być także dobrym przedsiębiorcą, aby stworzyć własną bazę klientów, budując tym samym swoją markę. Niestety program studiów pedagogicznych nie przykłada znaczącej uwagi do przedmiotów kształcenia ogólnego, takich jak zagadnienia prawne, bądź ekonomiczne. E-book "Zawód: Korepetytor" jest doskonałym kompendium pozwalającym uzupełnić specjalistyczną wiedzę w tym zakresie. Bez wątpienia, publikacja ta jest odpowiedzią na nieustannie pojawiające się prośby korepetytorów, aby usystematyzować wiedzę niezbędną do uzyskiwania przewagi na konkurencyjnym rynku.

https://d-w24.ppstatic.pl/g2/a8/f7/aa/364251_1498206942_d2e2_m.jpeg

Publikacja "Zawód: Korepetytor" jest skierowana przede wszystkim do ambitnych korepetytorów, pragnących osiągnąć wyższy poziom profesjonalizmu w swoich działaniach edukacyjnych. Początkujący korepetytorzy mogą dzięki niej zgłębić wiedzę na temat rozliczeń korepetycji, podstawowych działań promocyjnych pozwalających wejść na rynek z podstawową wiedzą ekonomiczno-prawną oraz przede wszystkim marketingową. Publikacja jest również dedykowana dla doświadczonych, funkcjonujących od lat na rynku korepetytorów, posiadających świetnie prosperujące firmy. Dzięki informacjom o zaawansowanych działaniach promocyjnych oraz dokładnym rozpatrzeniu zakresu czynności wpływających na zwiększenie efektywności ich pracy, publikacja "Zawód: Korepetytor" stanowi kompendium w pełni uniwersalnej wiedzy.
W publikacji można znaleźć bardzo dużą ilość celnych spostrzeżeń, popartych wynikami badań, na które warto zwrócić uwagę podczas prowadzenia działalności korepetytorskiej.


"Zawód: Korepetytor" to publikacja pełna wiedzy, której nie da się zdobyć na studiach pedagogicznych. Dzięki zastosowaniu tej publikacji zarówno początkujący, jak doświadczony korepetytor może osiągnąć znaczną przewagę na wysoce konkurencyjnym rynku korepetytorów.

W e-booku znaleźć można m.in. takie tematy:
1) Czy warto być korepetytorem? Czy nadaję się do prowadzenia korepetycji?
2) Rynek korepetycji w Polsce.
3) Od czego zacząć prowadzenie korepetycji. Ustalenie świadczonych usług, metod itp.
4) Ustalanie ceny za korepetycje, cennika, sposoby negocjacji cen.
5) Nowe technologie w korepetycjach.
6) Zarządzanie czasem w pracy korepetytora
7) Kontakt na linii korepetytor-rodzic.
8) Metody i sposoby promocji korepetycji i korepetytora – reklama AdWords, własna strona www, e-mail marketing, social media
9) Rozliczenie dochodów i kosztów z korepetycji.
E-book jest dostępny całkowicie za darmo. Można go pobrać ze strony null

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.