Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30762 miejsce

Ecco Walkathon już wkrótce w Warszawie

Chętni mogą już kupować bilety na tegoroczny spacer charytatywny Ecco Walkathon. Impreza odbędzie się 11 września na Agrykoli.

Oficjalne logo Ecco Walkathon. / Fot. Materiał promocyjnySprzedaż biletów ruszyła 1 lipca 2010. Bilety można kupować w dowolnym sklepie firmy. Dorośli płacą 15 zł, dzieci do lat 12 - 10 zł. Na miejscu imprezy bilety są wymieniane na wyprawkę biegacza: butelkę wody mineralnej, jabłko, przewodnik po trasach, plecak oraz identyfikator.

Ecco Walkathon to charytatywna impreza znana w wielu miejscach na świecie. Każdego roku wiele tysięcy uczestników z całego świata spaceruje, dedykując przebyte przez siebie kilometry na cele dobroczynne.

Za każde przespacerowane 1000 metrów firma Ecco przekaże 4 zł na rzecz wybranej organizacji charytatywnej. Do wyboru będą dwie trasy: 6 i 10 kilometrowa.

W imprezie mogą brać udział osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz rodzice z dziećmi. Jednak ze względu na położenie oraz liczne przeszkody, tylko trasa 6 km została tak dostosowana, aby nie pojawiały się problemy z poruszaniem.

W tym roku pieniądze można przekazywać Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce (niesie pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom), organizacji ekologicznej WWF (chroni niedźwiedzie polarne), Fundacji TVN "Nie jesteś sam" (na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworów).

W zeszłym roku w imprezie wzięło udział 19 918 uczestników i udało im się "wyspacerować" 706 822 złotych.
Mapa z wyznaczonymi trasami tegorocznej edycji imprezy. / Fot. Materiał promocyjny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.