Facebook Google+ Twitter

Echa bałkanów w reggae - Hornsman Coyote w Polsce

Kraków, Łódź i Tychy to miasta, w których zagości Hornsman Coyote - puzonista i wokalista znany z kolaboracji z najlepszymi bałkańskimi muzykami, Soulfly'em, Twinkle Brothers, Vavamuffin i wieloma innymi artystami.

Hornsman Coyote / Fot. www.karrot.plWłaśnie wraca z Etiopii, gdzie koncertował z największymi gwiazdami tamtejszej sceny. Wprost po premierze kolejnej płyty wyrusza do Meksyku, a stamtąd w trasę na rodzinne Bałkany.

Podróżujący muzyk, po sukcesie swej płyty "What Next?", której posłuchać można na stronach współpracującej z Coyotem Agencji Koncertowo-Wydawniczej Karrot Kommando, po raz kolejny odwiedza Polskę. Jego koncerty są gratką dla fanów niebanalnego, niepokojącego reggae, które żywiołowy muzyk wykonuje śpiewając i grając na puzonie wraz z zespołem lub dj-em.

Po sukcesie pierwszej płyty, wielu podróżach i kooperacji z innymi artystami (jego puzon słychać między innymi w najnowszych produkcjach Vavamuffin oraz Bauaganu Mistrzów) nadszedł czas na drugą płytę. Piotr Maślanka, prezes Karrot Kommando, opisuje ją takimi słowami: "Płyta jest niezwykle zaskakująca. W przeciwieństwie do "What Next", robiona przez jednego producenta i wyjątkowo oryginalna, jako że w okołoreggaeowych podkładach pojawiają się echa miejsca pochodzenia Hornsmana, liczne bałkańskie instrumenty i nietypowe aranże."

Daty i miejsca koncertów:
08.10 Cz. Kraków, Krzysztofory
09.10 Pt. Łódź, Zapiecek
10.10 So. Tychy, Kloster Pub

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trochę odejście od schematów dobrze robi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.