Facebook Google+ Twitter

Echa konkursu Dziennikarz Obywatelski 2009 Roku

Zaledwie kilka dni temu wręczono nagrody laureatom konkursu na Dziennikarza Obywatelskiego 2009 Roku. Na następną edycję przyjdzie nam czekać cały rok. Teraz jednak możemy jeszcze raz przypomnieć sobie emocje, które towarzyszyły nagrodzonym 11 marca. By w natłoku zdarzeń nie umknęły nam materiały, których bohaterką była Jola Paczkowska oraz inni nagrodzeni, chcemy zgromadzić je w tym materiale.

 / Fot. Jan PaczkowskiJola Paczkowska została dostrzeżona przez wiele mediów. Doceniono wyraźnie fakt, iż jest laureatką Kapituły, w skład której wchodzą znający się na rzeczy, dziennikarze. Ich wybór jest niekwestionowany. "Jako osoba, która twardo stąpa po ziemi, zna swoje miejsce w szeregu, mogłabym skromnie ten fakt przemilczeć. Jednak, wybaczcie mi, nie zrobię tego. Z kilku powodów. To jest historyczna chwila - dla mnie, bo wiem, że ona się nigdy nie powtórzy" - pisze Jola na swoim blogu, a zapis ten przytacza autor tekstu na stronie
Gazety Lubuskiej.

Cieszy fakt, że informacja o Konkursie trafiła także na strony miesięcznika Press, w konkursie którego Jola uczestniczyła kilka miesięcy wcześniej, jako nominowana przez Autorów i Redakcję Wiadomości24.pl do tytułu Dziennikarza Roku 2009 miesięcznika Press.

O konkursie czytamy również na stronach:Polskiego Radia oraz MMWarszawa.

Zachęcamy ponadto do obejrzenia filmów z Gali Dziennikarza Obywatelskiego 2009 Roku. Materiał z Gali przygotował blog.tp.pl. Wywiady z Janiną Paradowską oraz z Jolą Paczkowską można zobaczyć też w tym filmie.

Film Wiadomości24.pl, przygotowany przez Mateusza Aleksandrowicza, gorąco polecamy Waszej uwadze.

Ciekawy materiał, którego bohaterem jest Michał Misiorek przygotowali dziennikarze lokalnej telewizji. Nie jest to co prawda relacja z Gali, ale prezentacja osoby Michała, z akcentem na jego ubiegłoroczne zwycięstwo w Konkursie na Działacza Obywatelskiego 2008 Roku i zachęętą do głosowania na młodego zdzieszowianina.

To tylko wybrane materiały, archiwizujące Konkurs DO. Liczymy, że Wasze oczy dostrzegą inne artykuły i wspólnie sporządzimy obszerny materiał.

Czekamy na linki w komentarzach pod tym materiałem.

Przegląd wydarzeń w "Przeglądzie"


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

b. dobry wywiad Jolu.
Tylko ja się strasznie zmartwiłam. bo Jola i tak ma tę poprzeczkę b. wysoką, i teraz to już w ogóle nie damy rady nawet na półowę tej poprzeczki. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sama sobie podnoszę poprzeczkę - http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100321/POWIAT10/484883922

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też chętnie przeczytam.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Beatko ROTFL,--=m=8 : czy może mi to pani rozjaśnić.Dobrze ,że nie dostałem.:->.Pozdrawiam i pytanie moje uważam za retoryczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oto link, w którym była prośba o fotki z gali...link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko z usmiechem;)poważnie...:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proponuję wycofać solidarnie ten temat bo nie służy on ani portalowi ani naszemu wizerunkowi i daje pożywkę Panu P.W i J.K i innym temu podobnym dyskutantów rodem z magla.W komentarzu zapytałem czy przypadkiem ktoś nie naruszył praw autorskich.Pani Beata odpowiedziała,że nie i dlatego tą część wycofałem.Teraz chyba wszystko jest jasne.Dalej uważam ,że dobrymi chęciami jest piekło brukowane.A emocje po prostu nas zgubią ,bo każdy będzie chciał aby prawda była po jego stronie.Przepraszam i odebrało mi to ochotę na jakikolwiek komentarz poza zdawkowym-przeczytałem, ale czy o to chodzi autorom, a przecież nie piszemy dla siebie tylko dla Czytelników.Z wyrazami szacunku dla adwersarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem znak znam ale nie wszyscy go znają.W internecie serfuję od kiedy powstał, a w dziennikarstwie od 17 roku życia,a lat już sporo mam.Pani Beatko jeżeli źle odczytała Pani moje komentarze nic na to nie poradzę.Nie ośmieliłbym się dotknąć ikony DO 2009 roku.Pozdrawiam i myślę,że Pani intencje były czyste podobnie jak moje.Uważam ,żę takie emocjonalne dyskusje szkodzą portalowi i naszemu wizerunkowi.Jakiekolwiek uszczypliwości i podteksty zawsze wywołują zażartą dyskusje nie tylko na W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Lesławie (dziwnie ta rozmowa teraz wygląda bez Pana pierwszego komentarza), jestem z Lubuskiego, na galę nie jechali ze mną nasi dziennikarze, więc wiadomo było, że przeprowadzając wywiad, o zdjęcie poproszą. Bo bez niego... Pan dziennikarz, sam wie. Prosiłam na forum o zdjęcia wszystkich fotografujących na gali, informując na jakich warunkach i do jakiego celu. Mógł Pan oczywiście tego nie czytać. Beata zgodę wyraziła. I zdjęcie jest. Panie, Lesławie pisałam o... mojej bezczelności. :) Za gratulacje jeszcze raz dziękuję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.