Facebook Google+ Twitter

eCommerce: Allegro.pl promuje wysyłkę gratis

W Serwisie Allegro.pl coraz większym uznaniem wśród kupujących cieszą się aukcje z opcją darmowej przesyłki. Z końcem września użytkownicy serwisu mogą jeszcze szybciej dotrzeć do tego typu ofert.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Allegro_flag.jpg / Fot. Fot. commons.wikimedia.orgW naszym kraju usługi typu Commerce rozwijają się coraz szybciej i zyskują sobie coraz szersze grono użytkowników. Jednakże, jak zauważa Kuba Maruszczak z działu produktów Allegro na portalu dlahandlu.pl: "Konkurowanie wyłącznie ceną przestaje być dominującym czynnikiem przy ocenie atrakcyjności oferty".

Obecnie klienci szukają takich ofert i rozwiązań, czy też produktów, które wyróżniają się z spośród innych podobnych na rynku. Użytkownicy serwisu zaczynają wybierać te aukcje, gdzie nie tylko cena gra kluczową rolę, ale i wartość dodana w postaci np. darmowej dostawy.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Allegro.pl uruchomiło usługę z wyróżnieniem "wysyłka gratis", gdzie to sprzedający ma pokryć koszt przynajmniej jednej z możliwych opcji dostawy rejestrowanej.

Tego typu aukcja zostanie specjalnie oznaczona i będzie ją łatwo wyszukać za pomocą filtra w poszczególnych kategoriach w wyszukiwarce Allegro. Zachętą dla sprzedających ma być również i to, że sprzedający otrzyma automatycznie ocenę maksymalną kosztu wysyłki, czyli 5 gwiazdek w ocenie sprzedaży. Nastąpi to w przypadku zakupu przedmiotu z opcją darmowej wysyłki i wystawieniu oceny sprzedaży przez kupującego.

Źródło: LinkDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Patryk
  • Patryk
  • 06.10.2011 20:26

Hhaha... naiwniaków nie brakuje... niestety taki rynek. Sklepy muszą się dostosować do niskiego poziomu kupujących. Popieram przedmówcę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma nic za darmo. Głupi ten, co myśli, ze coś dostaje gratis. W handlu wszystko jest wkalkulowane w cenę. Biznes, to nie akcja charytatywna, biznes to biznes.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.