Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13155 miejsce

EDP Renewables Polska, najlepsze miejsce pracy w 2013

Firma EDP Renewables Polska została uznana za najlepsze miejsce pracy. Polski oddział trzeciego co do wielkości operatora elektrowni wiatrowych na świecie zwyciężył w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających poniżej 50 pracowników.

Listę „Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce” po raz piąty ogłosił instytut Great Place to Work®, po raz pierwszy w rankingu zostały ujęte firmy zatrudniające poniżej 50 pracowników. O pozycji na liście decydowała łączna ocena uzyskana w ankiecie pracowniczej badającej poziom zaufania w firmie oraz w audycie kultury organizacyjnej i praktyk HR.

Jak powiedział João Manso Neto, Dyrektor Generalny EDP Renewables: “Jest to bardzo ważne osiągnięcie dla firmy, która działa w Polsce od 2007. EDP Renewables stawia przede wszystkim na kapitał ludzki. Wychodzimy z założenia, że współpraca z najlepszymi profesjonalistami oraz przyjazne środowisko pracy są kluczowe dla osiągnięcia sprawnej działalności firmy. Nie jest to pierwsza nagroda tego typu, którą otrzymaliśmy, co jeszcze bardziej motywuje nas do kontynuowania pracy w tym zakresie” – dodaje Manso Neto. / Fot. EDP Renewables

Firma EDPR weszła na polski rynek w 2007 roku, dzięki przejęciu znacznego portfela projektów wiatrowych w budowie. EDPR, z siedzibą w Warszawie, jest obecnie największym operatorem elektrowni wiatrowych w Polsce. Farma wiatrowa w Margoninie (woj. wielkopolskie) o mocy 120 MW jest największą prowadzoną przez EDPR farmą wiatrową w Europie.O EDP Renewables (EDPR)

Mający centralne biuro w Madrycie, EDP Renewables jest światowym liderem w sektorze energii odnawialnej. Firma prowadzi projekty w 11 krajach (Belgia, Brazylia, Kanada, Hiszpania, USA, Francja, Włochy, Polska, Portugalia, Wielka Brytania i Rumunia).

Energias de Portugal, SA ("EDP"), największy udziałowiec EDPR, to światowy koncern energetyczny, lider w wytwarzaniu wartości, innowacji i zrównoważonego rozwoju. EDP jest największą grupą przemysłową w Portugalii i jedyną firmą portugalską, która występuje w indeksie Dow Jones Sustainability Index, gromadzącym przedsiębiorstwa uwzględniające w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.edpr.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.