Facebook Google+ Twitter

"EduCamp" po raz czwarty w Krakowie

W środę 28 września o godz. 18 w klubie "Lizard King" przy ul. Św. Tomasza 11a odbędzie się czwarta z kolei konferencja "EduCamp". Tym razem prelegenci będą skupiać się na temacie edukacji, nowych mediów oraz technologii.

Głównym tematem konferencji będzie rola i znaczenie mediów w edukacji.
W dyskusjach wezmą udział eksperci z dziedzin związanych bezpośrednio lub pośrednio ze szkoleniami, oświatą, branżą Human Resources, nowymi mediami i internetem. Podczas rozmów prelegenci głośno rozważą swoje pomysły na m.in. współpracę branży internetowej ze szkoleniową oraz na nowe trendy w e-lerningu.

Celem spotkania jest wskazanie obowiązujących tendencji i przegląd działań związanych z nowoczesnym kształceniem. Mile widziane będą również świeże pomysły na nowe projekty i działania.

Wymieniać swoje doświadczenia będą m.in. Włodek Markowicz i Karol Paciorek (twórcy poczytnego video-bloga LekkoStronniczy.tv), Piotr Bucki(współpracownik „MaleMen”. „Dolce Vita”, „Charaktery”, „Psychologia w szkole”, menadżer projektów Wydawnictwa Operon), Piotr Maczuga (multimedia manadżer w Nowoczesna Firma S.A., pracuje nad projektami e-learningowymi w Fundacji Obserwatorium Zarządzania), Marcin Polak (naczelny portalu o nowoczesnej edukacji edunews.pl), Maciej Budzich (autor bloga o mediach, marketingu i Internecie – blog.mediafun.pl) i Marcin Jaśkiewicz (współzałożyciel i szef telewizji internetowej Webshake.tv).

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do bezpłatnego udziału w konferencji. Rozpocznie się ona w klubie „Lizard King” przy ul. św. Tomasza 11a o godz. 18. Zakończenie planowane jest na godz. 22.15. Poniżej przestawiamy program wystąpień.

Zobacz program wystąpień -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.