Facebook Google+ Twitter

Edukacja dzieci w duchu chorej tolerancji

Od poniedziałku na polskim rynku dostępna jest już książka "Z Tango jest nas troje", która jest pierwszą tego typu książką dla dzieci, opowiadającą o parze homoseksualnej jak o normalnej, zdrowej rodzinie.

W opisie książki czytamy: "Bajka napisana przez Peter'a Parnell'a oraz Justin'a Richardson'a z ilustracjami Henry'ego Cole'a oparta jest na prawdziwej historii Roy'a i Silo, dwóch pingwinów maskowych z nowojorskiego ZOO, które przez sześć lat żyły w stałym, homoseksualnym związku. Roy i Silo podpatrują, że inne pingwinie pary wysiadują jajka, z których wykluwają się małe pingwiniątka. Zaczynają więc wysiadywać kamień, który przypomina im jajko. Gdy zauważają to opiekunowie pingwinów, podrzucają im prawdziwe jajko, które na przemian wysiadywać zaczynają Roy i Silo. Wykluwa się w końcu z niego Tango, mała córeczka homoseksualnej pary pingwinów."

Pojawienie się tej pozycji na polskim rynku wydawniczym jest rozpoczęciem debaty na temat homoseksualizmu. Według Roberta Biedronia, wydawcy książki oraz członka zarządu KPH (Kampania Przeciw Homofobii) książka ma uczyć tolerancji od najmłodszych lat.

W piątek, 2 października, ma się odbyć spotkanie dla dzieci i ich opiekunów w Centrum Zabaw Twórczych "Edward" w Gdańsku, a potem debata na Uniwersytecie Gdańskim.

Przeraża mnie fakt, że próbuje się przedstawiać tak małym dzieciom pary homoseksualne jako zdrowe i normalne. Uderzanie w najmłodsze pokolenie jest najskuteczniejszą metodą zbudowania chorego społeczeństwa w przyszłości. Powinniśmy strzec naszych dzieci i wypowiadać się głośno przeciwko temu, co może im zaszkodzić. Pan Biedroń znalazł sobie szczytny cel, ale niestety nietrafnie, ponieważ homoseksualizm jest skłonnością patologiczną. Jeśli będziemy tolerować pary homoseksualne zamiast udzielania im stosownej pomocy, otworzymy drogę do kolejnych, jeszcze gorszych rzeczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (60):

Sortuj komentarze:

Wydanie takiej książki to maskarada tolerancji.
Z każdej bajki powinien wypływać morał (w tym przypadku o potrzebie zrozumienia patologii),
a nie manipulacja dzieckiem, dopiero poznającym świat.
Autorce za zasygnalizowanie przerażenia *****!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mi proszę nie kazać chować się z moją orientacją w domu, jestem pełnoprawną obywatelką mojego kraju i mam prawo czuć się w tym społeczeństwie bezpiecznie.
Zacytuję Guido Westerwelle, przewodniczącego niemieckiej FDP, która współrządzi obecnie wraz CDU/ CSU Union,a sam Westerwelle zostać ma wkrótce wicekanclerzem Niemiec:
"Powinniśmy dążyć do społeczeństwa, w którym takie same obowiązki oznaczają takie same prawa".

Jego partia walczy o zmianę w ustawie dopuszczającą rejestrowanie związków partnerskich przez homoseksualistów na dopuszczanie zakładania pełnopranwych małżeństw oraz możliwość korzystania przez pary lesbijskie z Banków Spermy, gdyż póki co robią to one "na lewo".

Sam Westerwelle od lat jest wyoutowany, gdyż jak sam o sobie mówi "nie będzie spędzał swojego życia ukryty w szafce".
I działania m.in. tego pana oraz reakcja na nie przez niemiecką prawicę- wyważona i skłonna so współpracy powodują, że bezpieczniej, jako Polka, i bardziej "w domu" czuję się w Niemczech, nie Polsce.

I proszę mi nie wmawiać, że to jest normalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.10.2009 13:41

ale ja nie jestem ani przeciwko Pani Aleksandro ani przeciwko Pani dziewczynie, żyjcie długo i szczęśliwie, tylko proszę mi nie wmawiać, że to jest normalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyrażę się więc inaczej:
Cytat:

"Próbowałem wykazać, dlaczego nie jest normalny. Natomiast czy jest chorobą - nie jest to rozeznane."

Tomku, to jest rozeznane, inaczej nie skreślono by go z listy chorób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"I jeszcze jedno: homoseksualizm nie jest chorobą Tomku. Przejrzyj sobie listę chorób na ich światowej liście. "

Aleksandro, proszę przeczytaj jeszcze raz moje komentarze, pisane w ostatnich dniach i wcześniejsze. Nie twierdzę, że jest chorobą.

Małgorzato, pozwolę sobie przemilczeć. Polecam jednak nieco trzeźwego spojrzenia na sprawę, bez emocji.

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli to Kościół Katolicki wyznacza nam ścieżki myślowe, to w tym kraju nigdy nie będzie dobrze... W kościele owym nie ma Boga i nie ma nauki, jest zbijanie kasy, głoszenie nienawiści do homoseksualistów, polityków określonych frakcji, narodu Żydowskiego... Indoktrynacja, że hej!!! Jeśli dialog na kwestie sporne będzie przyjmował taki charakter jak tutaj - nie zostaje nic innego, jak porównać umysły dogmatyczne do...- "Spale Was wszystkich" Dziewczynka z zapałkami... Trochę kojarzy się to z futurystycznym powrotem do inkwizycji..................................................... Głoszenie nienawiści nie jest jednym ze sposobów konstruktywnego dialogu, naprawdę lepiej milczeć... Pozdrawiam wszystkich mimo wszystko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Thadee, a może zróbmy tak, niech każdy wrogo nastawiony do mnie homofob sobie to wytatuuje na czole, bym wiedziała przed kim uciekać i nie dostać obuchem w twarz, bo mi się już owa sytuacja zdarzyła, iż grożono mnie i mej ówczesnej dziewczynie pobiciem na śmierć?

Określenie "pedał" jest obraźliwe i post powinien zostać usunięty.

Do Autorki tekstu: skoro homoseksualizm nie jest chorobą, to czym wedle Pani on jest? Tak po imieniu, bo w tej chwili naprawdę nie nadążam za Pani tokiem myślenia... (przepraszam też, że w pierwszym poście pisałam na "Ty", ale nawykłam już trochę do niemieckich luźnych obyczajów) :)

I jeszcze jedno: homoseksualizm nie jest chorobą Tomku. Przejrzyj sobie listę chorób na ich światowej liście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łojoj, stylistycznie brzydko napisałem. Przepraszam, sennym.

Pozdrawiam, dobranoc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zestawiasz antykoncepcję z aborcją?"
Pod kątem 'natury' zjawiska w odniesieniu do biologii, owszem.
Natomiast oczywiście spokojnie, nie twierdzę że antykoncepcja też jest morderstwem ;). Natomiast wynaturza stosunek seksualny uniemożliwiając wypełnienie się jego naturalnego celu.

"I uważasz, że tylko ludzie wygodni traktują antykoncepcję jako coś normalnego?"
Zapewne nie tylko. Przepraszam za nieścisłość.

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dyskusja na poziomie kibla. jeśli w ruch idą określenia "homosie" i "pedały" to się zastanawiam nad granicami wolności słowa. szkoda że już po dyżurze redakcyjnym bo pewnie by się niektórym oberwało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.