Facebook Google+ Twitter

Edukacja sposobem na przemoc - "typy człekopodobne"

Edukacja szkolna poza edukacją w zaciszu domowym, to prócz obserwacji otoczenia i przebywania w określonym środowisku, element kształtowania świadomości człowieka, jego intelektualnego rozwoju, nabywania umiejętności samodzielnego myślenia.

Edukacja szkolna poza edukacją w zaciszu domowym, to prócz obserwacji otoczenia i przebywania w określonym środowisku, element kształtowania świadomości człowieka, jego intelektualnego rozwoju, nabywania umiejętności samodzielnego myślenia i samodzielnego analizowania Świata. Edukacja wolna od indoktrynacji, pozwalająca na samodzielną analizę w oparciu o przekazywaną wiedzę stanowi jedną z największych wartości dla kształtującego się młodego człowieka, gdyż taka edukacja chroni jego umysł przed wpływem ludzi bardziej rozwiniętych intelektualnie, posiadających niekiedy większą wiedzę ale za to wykorzystujących te cechy do zindoktrynowania nie ukształtowanych do końca umysłów. Czyli tych, u których pozostała otwarta "furtka niewiedzy".

Kilka osób znanych jest ze swoich bezkompromisowych wypowiedzi na temat ludzi zajmujących się łowiectwem oraz tematyką łowiecką.

Ich publiczne wypowiedzi są bezpardonowe i jak do tej pory uchodzą bezkarnie w przestrzeni prawnej Rzeczypospolitej Polskiej.
Bez ogródek nazywa się myśliwych oraz zwolenników łowiectwa "istotami człekopodobnymi", "czymś", "imitacją człowieka", "zwyrodnialcami", "mordercami" oraz szeregiem bardziej wyszukanych określeń, których z racji ich wulgarności akurat w tym miejscu nie sposób przytoczyć by nie zepsuć do końca dobrego smaku, a które w swojej formie nie tylko mogą być uznane za obraźliwe, ale takimi po prostu są, podobnie zresztą jak te przytoczone.

Słownictwo odczłowieczające pewną grupę ludzi, stanowi swoisty standard działaczy antyłowieckich i nie sposób odnieść wrażenia, iż są to określenia homofobiczne a wręcz rasistowskie. Wspomniani działacze w pewnym sensie sami kreują pojęcie rasizmu w swoich wypowiedziach, gdyż sprowadzają określoną grupę ludzi do podludzi, nie ludzi, czyli innego gatunku, gorszego w ich mniemaniu od zwierząt i jak sami twierdzą nie zasługujących na to, aby żyć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak jak piszesz i tak jak ująłem to w materiale. Schemat jest zawsze taki sam, albo przynajmniej podobny. I ja mam różne zdanie na temat czy to adopcji dzieci przez homo, czy imigrantów, ale daleko mi (tak sądzę) do mowy nienawiści, czy też do urabiania kogokolwiek na swoją modłę. Zresztą nie raz były spięcia na tym portalu, ale ryzy jakieś tam były a jak ktoś nie wytrzymał, to była ban :) Piękne to były czasy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Polsce są środowiska równe i równiejsze. Te równiejsze mogą obrażać myśliwych, przeciwników związków partnerskich, przeciwników in vitro w obecnej formie, przeciwników sprowadzania imigrantów z Afryki itd., nazywając się przy tym środowiskiem tolerancyjnym i nowoczesnym. Mogą również paradować z symboliką systemu totalitarnego oraz mówić o dożynaniu watahy. Dla równowagi druga strona za każdym razem oskarżana jest o rasizm, ksenofobie, homofobie i ogólnie to są faszyści, z czego skrzętnie korzystają pasożytnicze organizacje "pożytku publicznego", rzekomo walczące z mową nienawiści. Ale już niedługo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.