Facebook Google+ Twitter

Edyta Bartosiewicz wystąpi w Łodzi

19 stycznia 2013 r. o godz. 19:00 na scenie przy Łąkowej 29 na jedynym koncercie w Łodzi wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek Edyta Bartosiewicz.

Edyta Bartosiewicz / Fot. wikipediaEdyta Bartosiewicz - polska wokalistka rockowa, gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów i producent muzyczny w jednej osobie. Za czasów jej świetności nazywana polską Janis Joplin.

Jej kariera nabrała rozpędu po zakończeniu współpracy z zespołem Holloee Poloy kiedy to zdecydowała się na karierę solową. Łącznie nagrała 5 płyt studyjnych i jest autorką wielu przebojów m.in. „Ostatni”, „Niewinność”, „Skłamałam”, „Opowieść”, „Sen”, „tatuaż” czy „Szał” . Jej albumy sprzedały się w łącznym nakładzie około miliona egzemplarzy.

Na swoim koncie ma w sumie 5 Fryderyków i 22 nominacje oraz wiele innych nagród muzycznych. Współpracowała z takimi artystami i zespołami jak: Wojciech Waglewski, Kazik Staszewski,Krzysztof Krawczyk, Ziyo, Róże Europy, Acid Drinkers, Hey, Varius Manx, Human oraz Kobranocka.

Wielki powrót Edyty Bartosiewicz po czternastu latach od wydania ostatniej płyty wywołał wielkie poruszenie wśród fanów jak również duże zainteresowanie medialne. Swoją wieloletnią przerwę artystyczną artystka zdołała jednak wyjaśnić. Okazało się, że miała problemy z głosem. Na szczęście powróciła na scenę muzyczną z pozytywną energią i nowymi utworami.

O tym jak po tak długiej nieobecności wypadną na żywo jej przeboje i najnowsze kompozycje warto przekonać się osobiście wybierając się na koncert.

Organizator: Wytwórnia
Bilety (miejsca siedzące nienumerowane):

do 15.12.2012 r.
- 140 zł z kartą klubu Wytwórnia, 150 zł bez karty klubu Wytwórnia

od 15.12.2012 r.
- 160 zł z kartą klubu Wytwórnia, 170 zł bez karty klubu Wytwórnia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.