Facebook Google+ Twitter

Edyta Geppert w Ostrowcu Świętokrzyskim

W najbliższą niedzielę w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się muzyczny recital Edyty Geppert, którego organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury.

projekt ulotki recitalu / Fot. materiały prasoweNikt jeszcze nie podejmował próby ścisłego określenia gatunku muzycznego, jaki prezentuje artystka, bowiem Edyta Geppert wykonywała utwory o różnym brzemieniu. Miała kontakt z muzyką: country, hardrock, heavy-metal, a nawet rap. Jeżeli jednak ktoś pokusił się o sklasyfikowanie rodzaju muzyki pani Geppert, najczęściej kwitował ją jako poezję śpiewaną lub piosenkę poetycką. Jeszcze inaczej można powiedzieć, że artystka "śpiewa wiersz", do którego dopasowana jest odpowiednia melodia. Sama o sobie mówi, że jest "piosenkarką, która śpiewa piosenki". Podczas niedzielnego recitalu artystka wystąpi wraz z Krzysztofem Herdziną, który akompaniować jej będzie na fortepianie, oraz Jerzym Szareckim gającym na trąbce. Scenarzysta i reżyser przedstawienia to Piotr Lorenz. Recital odbędzie się w sali teatralnej kina Etiuda.

Wejściówki w cenie 25 zł dostępne są w kasie ostrowieckiego kina Etiuda, do nabycia od poniedziałku. Początek koncertu o godzinie 17.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.